Wpis z mikrobloga

@owl152: 7/8 doszło jedna zaginęła w polsce ;) wlasnie po wylądowaniu i przekazaniu do dostarczenia, możliwe ze oplata byla za niska i lokalny kurier (poczta?) Nie odebrał paczki. A ze nie bylo za wiele informacji jaki kurier (numer nie pasował do żadnego "pocztowego kuriera" spisałem ja na straty. facility boutbound to pewnie urząd celny wydał lub nie wydał kurierowi. Napisz do dostawcy
  • Odpowiedz
@owl152: Nie. Mam 12 przesyłek takich w czarnej d... i nie wiem, gdzie mogę dostać jakieś info. Na infolinii poczty oczywiście nic nie wiedzą. Mówią, że te przesyłki nie zostały w ogóle nadane, no ale nadane są tylko ta zmiana numerów nadania coś pomieszała.
  • Odpowiedz
Tak samo jak Ty z 4.07 ostatni status. Te, które przeszły odprawę celną przed 1.07 tj. 30.06 dotarły do Polski elegancko. Chyba te z 4.07 to pierwsze przesyłki, jakie dotarły po zmianie numerów nadania chyba, że ktoś ma z 1.07 i może się wypowiedzieć, czy jego przesyłka już jest zarejestrowana w Polsce czy też jeszcze nie.
  • Odpowiedz
@Alfred7777: Też mam jedną paczkę z dziś. Tych przesyłek są na pewno setki jak nie tysiące, więc przecież nie mogą tak sobie polecieć w kulki, że przepadną, bo gdzieś w trakcie zmieniły się numery nadania. Na infolinii poczty babeczka jedyne co wiedziała mądrego to to, że od 1.07 poczta podpisywała nowe umowy z firmami zewnętrznymi. Co mnie martwi to to, że od dziś w Polsce są już przesyłki z numerami PX,
  • Odpowiedz