Wpis z mikrobloga

Rosjanie pchają temat zniszczeń obiektów cywilnych po wybuchu "saletry" w Nowej Kachowce.

Tradycyjnie:
- od kiedy płonąca saletra powoduje wielogodzinne wybuchy wtórne brzmiące jak wybuchy pocisków artyleryjskich i rakiet do MLRS
- co robił skład "saletry" w pobliżu obiektów cywilnych? Sam się tam znalazł czy został zwieziony do zabijania ludzi 40 km dalej?

Aha i jeszcze to: Niektóre rosyjskie kanały twierdzą, że "niepełnosprawny nastolatek zginął podczas pełnienia warty przy magazynie pomocy humanitarnej" w Nowej Kachowce.

Czy mogą wyjaśnić, dlaczego niepełnosprawny nastolatek pod okupacją w nocy pilnował "skład z amunicją / magazyn saletry / magazyn z pomocą humanitarną?

O co chodzi: https://www.wykop.pl/wpis/66608225/mel0nik-czekam-na-nowego-girkina-xd-mowisz-masz-po/
==============================
#rosja #wojna #ukraina #aryoconcent #donbaswar #onucowewpisy
  • 29
@Aquamen: to jest tak #!$%@? głupie po tym jak wygląda Mariupol I Siewierodonieck że aż mnie ręka swieżbi żeby kogoś pobłogosławić ale nie mam nikogo z Rosjan obok. Nagle zrobili się humanitarni a jakoś zabicie dziesiątek tysięcy cywili w Mariupolu im nie przeszkadzało

Oczywiście nie wierzę, że ONZ już wydało oświadczenie. To im zajmuje trochę czasu. Mam tu na myśli te rosyjskie urojenia
od kiedy płonąca saletra powoduje wielogodzinne wybuchy wtórne brzmiące jak wybuchy pocisków artyleryjskich i rakiet do MLRS


@Aryo: W Rosji od zawsze. Jest taki stary dowcip, jeszcze z czasów komuny. "Depesza agencji TASS: W pobliżu granicy z Chinami wrogie wojska zaatakowały spokojnie pracujący w polu traktor. Po zniszczeniu agresora traktor odleciał w stronę Moskwy."
dlaczego niepełnosprawny nastolatek pod okupacją w nocy pilnował "skład z amunicją


@Aryo: może nie miał nóg i mu wózek zabrali? Czego nie rozumiesz? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)