Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy? Prawie w ogóle nie widuje takich par ale widuje dużo par Polka+zagraniczny. Kwestia wyglądu to durny stereotyp chyba z lat 90 albo wczesnych 00 i obecnie większość gości 20-30 wygląda na prawdę dobrze (a przynajmniej w dużych miastach). W porównaniu z Polkami to obecnie mężczyźni wypdają lepiej, bardziej dbają o siebie i przykładają wagę do wyglądu/ubioru. Nawet widać obecnie trend, Polki - nadwaga, workowate ubrania, chłopięcy wygląd, bitch face, nic nie muszę i akceptuj mnie taka jaka jestem; Polacy - eleganckie ubranie, lekko napakowany, dobra fryzura, niezła morda. Mimo to wolą "gorsze ale swoje" bo boomerzy zawsze tak twierdzili? Na zachodzie widziałem wiele mieszanych par i jakoś ci mężczyźni szału nie robili tylko w Polsce jest jakaś niechęć do kobiet z zagranicy? Nawet oglądając kanały podróżnicze to najcześciej kobiety podróżują i zwiedzają świat. Jak to jest z wami panowie?

#zwiazki #tinder #pary #znajomosci #podrywajzwykopem #emigracja #polka #p0lka #tfwnogf #przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #badoo #seks #polak

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cd7f67463b88d72911269e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dlaczego Polacy nie są zainteresowa...

źródło: comment_16576368514aYaaOqJf9pVbzHtjmHycc.jpg

Pobierz
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania:

Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy?


Czy ostatnio nie było przypadkiem wyrzutu fekaliów p0lek, po tym jak do Polski przyjechało kilka milionów Ukrainek? A jeśli chodzi o jeżdżenie w poszukiwaniu żony na drugi koniec świata, to nam się nie chce, bo trzeba iść spać, żeby rano do roboty wstać.

Nawet widać obecnie trend, Polki - nadwaga, workowate ubrania, chłopięcy wygląd, bitch face, nic nie muszę i akceptuj mnie
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy?


@AnonimoweMirkoWyznania: co to wogle znaczy ze nie są zainteresowani nimi? Że mają jeździć po obcych krajach za nimi? Jak ty sobie wyobrażasz taki związek? Jak poznasz kogoś we włoszech czy w turcji to sie tam przeprowadzasz?
@AnonimoweMirkoWyznania: Co masz na myśli z zagranicy? Bo żaden Polak nie miałby nic przeciwko związać się z Ukrainką czy Niemką czy inną europejką. Pisz wprost jeżeli chodzi Ci o murzynów.

A to, że Polki czy inne białe ciągnie do murzynów to nie wiem do końca, mnie murzyni brzydzą. Kobiety ogólnie ciągnie też do osób z cechami ciemnej triady. #!$%@?ą mają psychikę kobiety imo.
Azjatki z kolei ciągnie do białych. Nie wiem
@AnonimoweMirkoWyznania: I bedziesz jej opłacal pobyt tak? Super związek

Filipinki czy inne taki egzotyczne do kazdego europejczyka by sie przystawiały. A jak jeszcze opłacają im pobyt w polsce to ho ho

A swoją drogą czego sie tak wstydzisz o tym pisac że musisz z anonima?
Co masz na myśli z zagranicy? Bo żaden Polak nie miałby nic przeciwko związać się z Ukrainką


@suweren_sudoku: Jeszcze do niedawna czesto pojawiała sie uzasadniona retoryka, ze Ukrainki lecą głownie na obywatelstwo. Kiedys tez czytałem tu na wypoku, wpis kogos kto sie rozwiódł z ukrainką, ze dopiero po ślubie zaczynały wychodzić różnice kulturowe. I że przed ślubem była militka tak jak tu czesto wypki opisują
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo p0laczki to #!$%@? przejmujące sie opinią innych nawet bardziej niż kobiety. Czy to będąc w grecji, czy na litwie, w belgii i innych krajach mniej lub bardziej zbliżonych kulturowo nie uświadczyłem takiej służalczości wobec swojego środowiska i/lub rodziny jak to jest w polszy xD. Polacy po prostu mają gigantyczne kompleksy i mentalność niewolnika. Może być 9/10 chadem z bicepsem wielkości głowy przeciętnego faceta a dalej być potulną ciotą (niestety
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słyszałem żeby w innych krajach na lekcjach języka ojczystego przerabiało się tyle poezji, wierszy i romantyzmu ile w Polsce.
Polska to kraj romantycznych idiotów i kobiet które z tego korzystają i siedzą cicho na piździe bo mają z tego wiele krótkoterminowych benefitów (Dłuższej perspektywie czasu to nikomu nie służy to też inna sprawa, ave szybkie przyjemności) ;)
Miejsce gdzie silny męski wzór jest nazywany toksycznym coraz mocniej zastępowany jest
@AnonimoweMirkoWyznania: murzynki i azjatki w polsce są obrzydliwe, przeciętna polka jest 10x ładniejsza i mówię to jako mizogin. W ciągu tygodnia widzę pewnie z setkę murzynek i azjatek i pamiętam dosłownie jedną ładną azjatkę i kilka murzynek. Reszta okropnie brzydka. Nie dziwię się oskarkom, tym bardziej że jeszcze mają napływ fajniutkich ukrainek których jest mnóstwo.
@AnonimoweMirkoWyznania: to wygląda tak p0lka daje się poderwać i ona może tylko powiedzieć tak lub nie z reguły mówi tak, a w naszym przypadku jest tam że to my musimy się zapytać i nawiązać kontakt i cyrkowac, w moim przypadku jest tak że jestem bardzo nieśmiały poprostu w stosunku do naszych dziewczyn a co dopiero do zagranicznych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania:

W porównaniu z Polkami to obecnie mężczyźni wypdają lepiej, bardziej dbają o siebie i przykładają wagę do wyglądu/ubioru. Nawet widać obecnie trend, Polki - nadwaga, workowate ubrania, chłopięcy wygląd, bitch face, nic nie muszę i akceptuj mnie taka jaka jestem; Polacy - eleganckie ubranie, lekko napakowany, dobra fryzura, niezła morda.


Co.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słyszałem żeby w innych krajach na lekcjach języka ojczystego przerabiało się tyle poezji, wierszy i romantyzmu ile w Polsce.

Polska to kraj romantycznych idiotów i kobiet które z tego korzystają i siedzą cicho na piździe bo mają z tego wiele krótkoterminowych benefitów (Dłuższej perspektywie czasu to nikomu nie służy to też inna sprawa, ave szybkie przyjemności) ;)

Miejsce gdzie silny męski wzór jest nazywany toksycznym coraz mocniej zastępowany jest