Wpis z mikrobloga

@brednyk na fire sticks masz Androida zupełnie jak na telewizorach. Możesz instalować apki ze sklepu lub z np. apkmirror. Player, polsat box, netflix, disney są na sklepie. Viaplay nie używam więc nie wiem. A hbo go nie ma - ale idzie pobrać z apkmirror przez przeglądarkę i normalne zainstalować i działa
@FoxX21: a działa lepiej? Bo Chromecast zanim się odpali i połączy z aplikacją to mijają wieki i wkurza mnie to. Często muszę go resetować w apce Home co zabiera kolejny czas
hbo go nie ma


@FoxX21: teraz to chyba HBO Max, na starym telefonie też nie obsługuje aplikacji, ale na Xiaomi z 2021 już tak
Nie wiem dlaczego na Android 8.1 nie obsługuje apki HBO
@brednyk chromecasta nie miałem. A firesticks jak dla mnie działa świetnie - dużo lepiej niż tvbox z Chin który miałem. Ten od Amazona nigdy mi się jeszcze nie zajął, chodzi płynnie i płynnie odtwarza filmy. Do tego co używam czyli oglądanie filmów/seriali i kanałów tv na żywo działa świetnie. I pilot też jest mega wygodny.
@FoxX21: mowa o wersji 1080p?

4K mi nie potrzebny, bo mam starsze telewizory FHD i nie tak szybki internet by oglądać w maksymalnej jakości
A jak się odpalają poszczególne aplikacje?
@brednyk: tak mam wersję 1080p. jak się odpala? masz takie duże kafelki na ekranie(zupełnie jak w telewizorach z androidem) i przełączasz pomiędzy nimi "strzałkami" na pilocie i wybierasz co chcesz i się uruchamia