Wpis z mikrobloga

@diofantos kawau suki
@sim0s jak niżej napisane ( ͡º ͜ʖ͡º) taki bajer, muszę to #!$%@? bo przypex xD
@kipowrot każdy orze jak może co nie? Xd
@ImeNs Carmagedon 2
@Tonari_Totoro o panie te gumska jeszcze poczekają bo trza podziubac przy tym ( ͡° ʖ̯ ͡°) drobne rzeczy ale No. A gumy może nie są takie źle. Wyglądają na AT i pisze nawet 4x4
@niebenben: no ceny skoczyły więc być może to normalna cena teraz. Ok 10 lat temu oglądałem takiego na gaźniku i wąskim moście, ale po jeździe próbnej stwierdziłem, że to jednak nie dla mnie i kupiłem na wtrysku i szerokim moście. Ale to zupełnie inne czasy i budżet (wtedy ok 5 tys). Powodzenia w użytkowaniu!
@BratProgramisty No myślałem że jadę po wtrysk i szeroki i ogólnie samuraja bo w ogłoszeniu gościu coś #!$%@? i pisało 95 a tu wałek. Ale No 10lat temu to inny rynek :D , wszystkie inne co oglądałem za 10-12 to się odechciewało po samuch zdjęciach, a na miejscu też nie za ciekawie xd
@BratProgramisty po czym poznam ze resory są wyklepane? () mogę wtedy pakować te resory +2 i wieszaki +2? Tylko nie wiem czy sens bo z kołem nie chciałem szaleć, te 29/30 cali maxx bo wiadomo że później brakuje mocy bardziej niz teraz.
Ale powiem Ci ze pięknie wklejone. Teren musiał być dobry skoro nawet śladów po kołach nie widać xD
@BratProgramisty ja mam gaźnik I mam piątkę, w 410 chyba z początku nie było. ale pod 31 to już często ludzie się bawią w minimum ten reduktor z 1.0 a aż tak nie chciałem ingerować, raczej takie podstawy. Ale jak 29 to świetnie bo wg kalkulatora mniej wiecej taki rozmiar wychodzi mi teraz, z tym że to chyba 20letni AT. No i myślę że raczej wpadną trójkąty odwrócone bo jakiś lekki nachył