Wpis z mikrobloga

Drodzy moi #cebula xd
Ktoś się orientuje, gdzie postawię BEZPŁATNIE samochód na kilka dni w okolicy lotniska w Modlinie? Przy stacji kolejowej Modlin otwarto ostatnio duży parking, ale tam można parkować do 48 godzin - za więcej teoretycznie kasują 500 zł za dobę - nie ma żadnych szlabanów, ale są kamery. Byłoby to idealne miejsce dla mnie, bo zapłacić stamtąd trzeba tylko za autobusik na lotnisko. Może jest gdzieś w pobliżu jakiś bezpłatny parking, na jakimś osiedlu w Nowym Dworze Mazowieckim? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wiadomo, że mogę zaparkować i w Warszawie czy Legionowie, ale interesuje mnie coś jak najbliżej lotniska.

#lotnisko #modlin #warszawa #oszczedzanie xd #mazowieckie #mazowsze #nowydwormazowiecki
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjjm: jest super! Ale i miejsce odludne raczej, chciałbym nieco mniej rzucające się w oczy. Czy tam zawsze ktoś parkuje i jest git? Miesiąc temu znalazłem fajne miejsce niedaleko lotniska Chopina i byłem megazadowolony xd
@Willy666: no 10 zł to może za dzień, jak ktoś wyjeżdża na dłużej a się nie boi o samochód, to zbiera się suma dużo większa niż na przykład za lot, ale niektórzy to chyba za dużo pieniędzy mają XD