Wpis z mikrobloga

przejscie na normalny komunikator


@RedBaron: Hehe, messenger be, bo śledzo. #!$%@? stary, to przekonaj moich znajomych/rodzinę/współpracowników żeby wszyscy przeszli na inny, lepszy Twoim zdaniem komunikator to chętnie to zrobię.
Pytałem czy idzie to jakoś zrobić a nie o to czy ktoś zna lepszy komunikator
  • Odpowiedz
Ja mam tam na górze taką pannę, z którą raz gadałem kilka lat temu na temat biletu na koncert. Ale nie przeszkadza mi, bo jest zajebiście ładna i fajnie mi się patrzy na jej zdjęcie jak wchodzę w msg xD
  • Odpowiedz
@Moseva: Jeszcze jakiś czas temu (ok. 2 miesiące temu) znalazłem sposób na usuwanie tych osób przez aplikację. Nawet komuś na wykop podsyłałem instrukcję, niestety na dzień dzisiejszy już to nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nn1upl: Włączasz czat msg (widoczność) tylko dla wybranych osób z prawej strony "..." i status aktywności. Wpisujesz najważniejsze osoby i zrobione ;)
  • Odpowiedz
@nn1upl: Śmieszna sprawa, ale ja mam dosłownie podobnie xD czasem sobie wejde zobaczyć, skąd kojarze osobę, i już 2 osoby mi się przewinęły, które chciały ode mnie właśnie na ten sam IEM kupić bilety XD
  • Odpowiedz
Messenger Lite i nie ma takich problemów ;)


@ig3r: No ale tam chyba nie ma czegoś takiego jak dark mode? Poza tym w Messenger Lite nieco upośledzone jest nagrywanie głosówek, trzeba przytrzymać przycisk podczas nagrywania kiedy w zwykłej apce naciskasz, i potem jeszcze raz żeby wysłać. A ma to dla mnie o tyle znaczenie, że czasem jadąc rowerem (nie w mieście ofc, raczej w spokojniejszym miejscu) mając telefon zamontowany na uchwycie
  • Odpowiedz
@Moseva: W sumie można zrobić dobry trolling. Założyć fake konto z jakimś krzywym ryjem i pisać do ludzi których nie lubisz. Będą oglądać tą fotę do końca świata.
  • Odpowiedz