Wpis z mikrobloga

Czy jakaś lepsza krawcowa będzie w stanie mi ogarnąć marynarkę i ją poprawić? Mam garnitur slim, jestem dosyć szczupły, ale też ponoć szeroki w barach, więc mam marynarkę, która w barach jest ok, ale kołnierz mi już przez to odstaje (wygląda to trochę dziwnie moim zdaniem), do tego problem z materiałem pod pachami, bo znowu cała marynarka "opiera" się na barkach i trochę wygląda jakby była za szeroka, mam wrażenie, że mi tam wisi, ale z kolei przy większych ruchach rękami czuję dyskomfort i napinanie materiału.

Pytanie, ale da się coś z czymś takim zrobić, czy to po prostu marynarka jest za mała/duża lub po prostu zła dla mnie i lepiej i taniej będzie po prostu pójść do jakiejś vistuli czy innego bytomia i liczyć, że uda się znaleźć jakiś względnie tani i dobry garnitur na raptem jedno wyjście?

Szkoda mi wywalać kilka stów na garniak, bo muszę w kopertę włożyć, a tyle w ciągu miesiąca to mi szkoda wydawać na niespodziewane wyjścia.
#modameska #garnitur
  • 6
@sked: zapytaj o szycie. Nie zawsze wszywają "oryginalne" metki, ale jakość pozostaje, cenowo wychodziło, jeszcze przynajmniej kilka lat temu, podobnie co zakup gotowego ciucha
@moll: w sensie szycie całego garniaka? Coś czuję, że i tak skończę z nowym i dalej #!$%@?, ale te kilka godzin wesela jakoś przezyję bez większego wkurzania się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@moll: to typowy granat, więc kolor w każdym sklepie dosyć często się pojawia, opcja z uszyciem marynarki chyba brzmi najlepiej, bo byłby dopasowany do mnie już :)