Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin Mam problem z tą #!$%@?ą giełdą #coinbase. Generalnie wpłaciłem tam troche kasy w xrp (nie jest istotne po co) po czym ogarnąłem, że jest delisted od jakiegoś czasu. No ale spoko, jest delisted, ale na stronce jest napisane, że można odbierać oraz wysyłać z giełdy, co by się połowicznie zgadzało, bo na giełdę doszło bezproblemowo. No i teraz zaczyna się cyrk, bo #!$%@? nie jestem w stanie w żaden sposób tego wyciągnąć z giełdy XD, mam juz z 10 potwierdzen na mailu, i jak xrp było na giełdzie tak jest. Spróbowałem, przenieść na coinbase pro i stamtąd wysłać to dało taki komunikat jak na zdjęciu. Support coinbase odpisał na zgłoszenie po około godzinie i poprosili o screeny itp. odkąd wysłałem im te screeny o 16 (na czas us to była godzina 9-10) nie otrzymałem, żadnej wiadomości zwrotnej do teraz. Wiedziałem, że giełdy bez fjuczersów to gunwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz Ap-maokai-abuser - #kryptowaluty #bitcoin Mam problem z tą #!$%@?ą giełdą #coinbase. ...
źródło: comment_1657833298niAixxSJ9ZlKPlqfQTHVn5.jpg
  • 16
@kexus512: Tak, normalnie wszystko idzie, tylko coinbase odwala jakąś maniane. Po pierwsze jakbym wpisywał złe, to by zniknęło w eterze, po drugie tam ludzie w komentarzach(?) pod coinem, bo coinbase ma takie opiniopodobne coś, skarżą się, ze nie mogą wysłać ani nic
@Ap-maokai-abuser: ja tam kilka razy pisałem do nich to zawsze szybko odpisywali, teraz może się pozmieniało, w ogóle poco wysyłasz cokolwiek bez sprawdzenia czy tym obracają? Najlepiej napisz teraz że skoro jest delisted to chcesz je z powrotem na taki .... adres i memo. Nie czekaj na odpowiedź, co ty tam do nich napisałeś w ogóle?
@Ap-maokai-abuser: ticket masz otwarty, jeszcze raz wysyłaj szybko w odpowiedzi "poproszę o moje xrp" na adres i memo najlepiej z binance bo tam jak zrobisz kopiuj wklej dla coinbase to chociaż będzie wiadomo że nic nie #!$%@?łeś. I napisz jedno zdanie.