Wpis z mikrobloga

Kilku użytkowników którzy naprawdę dużo czasu znajdują na siedzenie na wykopie nie ustaje w staraniach by egzotyczną grupę szurów Jabłonowskiego i rosyjskich agentów powiązać z Konfederacją.

Tak tylko wspomnę że już w 2017 wszystkie liczące się organizacje narodowe w Polsce, ponad podziałami, odcięły od tzw kamratów. Nigdy też nie było żadnej formy współpracy z tym środowiskiem.

Link do świadczenia na stronach ONR: https://www.onr.com.pl/2017/02/07/onr-oswiadczenie-srodowisk-narodowych-nacjonalizm-chrzescijanski-wielka-idea-i-wielka-odpowiedzialnosc/

Nuwada - Kilku użytkowników którzy naprawdę dużo czasu znajdują na siedzenie na wykop...

źródło: comment_16580661647EDSDEReoZj6GzVCifOHDk.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Cóż Olszański jak każdy agent wpływu najpierw się legenduje bardziej sensowną postawą, by potem realizować właściwe cele. Z kiedy był ten wywiad? Ja się wywodzę ze środowiska narodowego które już dawno się poznało na tym towarzystwie.


@Nuwada: Nie wiem? Sprzed tygodnia? I to było na żywo.
  • Odpowiedz
@Nuwada: DLaczego zamiast powiedzieć przed sobą w duchu myliłem się co do Konfederacji, to banda szurów, nieuków ikręci się w okół nich mnóstwo oszołomów jak każdy normlany człowiek (tzw. wyrastanie z korwinizmu) postanowiłeś ich bronić w przegranej sprawie?
  • Odpowiedz
@Tymajster: Nigdy nie byłem korwinistą. Opinię o konfederacji sobie wyrabiam na podstawie ich działań i oświadczeń nie na podstawie "spinu" neuropy czy pisu.
  • Odpowiedz
@Nuwada Umknął ci mały szczegół, konfederacja składa się z trzech ugrupowań korwinistów, braunistów i narodowców. Jak narodowcy trzymają się z dala to pozostali już nie, więc nie masz racji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nuwada są powiązani z Braunem i czczą go jak Jezuska, pewnie dupę też by mu wylizali, więc jak najbardziej są powiązani z kunfą
  • Odpowiedz