Wpis z mikrobloga

@Legit_Info_12: oczywiście ze medialnie, zasiegowo i historycznie linkiewicz vs seksmasterka jest głośniejszym i bardziej opłacalnym pojedynkiem. Nikt poza wąskim gronem zadymiarzy nie zna bomby, Ferrari odklejus praktycznie to samo. A wydawać milion na Ferrarke który tydzień przed walką powie ze go palec boli to dodatkowe xd

Mi się podoba to zestawienie, mimo wszystko linkiewicz zasługuje na ten rewanz
@Ferenciusz77: XDD ta Boxdel który pierw powiedział "Ferrari powiedział, ze dostał 1.5mln za walke z Bomba, my mamy rozmawiamy z HL" i po chwili powiedział "nie wierze, ze 1.5mln mu dali" to ma tą komunikacje z HL i wie ile dostał czy "nie wierzy w to"?XD już pomijam fakt, ze Ferrari powiedział, że zaoferowali mu "DOŚĆ BLISKO MILIONA" i na wywiadzie gadał, że kwota bliżej miliona niż 500k czyli Boxdel z
@sanczopanso_: Ferrari ma większe zasięgi pod zdjęciami na ig niż Linkiewicz i Lilmasti, pod swoimi filmami robił po 300/400k wyświetleń gdzie Lil Masti robi po jakieś 50k, już pomijam, że Ferrari jest uważany za twarz freaków i za topowego zadymiarza, każdy zobaczy chętniej zadymiarską walke 2 odklejeńców Ferrari vs Bomba niż stype Lilmasti vs Linkiewicz xd, nie wiem skąd ty wziąłeś, że Linkiewicz vs Lilmasti są bardziej zasięgowe skoro mimo, ze
@Legit_Info_12: #!$%@?łeś z tymi liczbami. Z 1.5 mln chodziło o Xayoo, a nie Ferrariego. Ferrari mówił o swoim "prawie milionie" w mniej więcej tym samym czasie, co Xayoo o swojej ofercie 1.5 mln. Boxdel na aferkach komentował obie kwoty jednocześnie. Nigdy nie zrobił 1.5 mln z 750k, to dwie inne sytuacje, osoby. Poza tym, Ferrari doprecyzował "prawie milion" po słowach Boxdela. Więc nawet nie mógł zrobić "1.5 mln z 750k".
@iPawen: no nie masz racji, Ferrari pierw na story wyraźnie powiedział "oferta jest dość blisko miliona", Boxdel wyraźnie powiedział "Ferrari też mówił, że 1.5mln mu oferowali" zobacz sobie, że pierw powiedział, ze Xayoo mówił o ofie 1.5mln i po chwili "Ferrari też mówił, ze ofe 1.5mln dostał" gdzie w rzeczywistości powiedział "dość blisko miliona", a później na wywiadzie, że ta oferta jest bliżej miliona niż 500k, więc jest to conajmniej 751k
@Legit_Info_12: Obejrzałem teraz tą część aferek i Boxdel powiedział, że "słyszał, jak Amadi mówił, że dostał milion czy tam półtora za walkę". Jak ktoś raz obejrzał story Ferrariego gdzie mówi, że dostał niecały milion, a jednocześnie na innym shocie Xayoo mówi o swojej ofercie 1.5mln, to jest to normalne, że ktoś niepewnie zaokrągla i mówi, że "dostał milion czy tam półtora za walkę". Chyba, że mówimy o innych shotach. Ja tylko
@iPawen: nawet jakby dodał te do tego 1.5mln "czy tam 1mln" to i tak Boxdel zfarmazonił, bo Ferrari wyraźnie powiedział DOŚĆ BLISKO mln, dostaje 750k+ więc z niczym nie skłamał na story, a Boxdel stworzył narracje pod te 1.5mln czy tam mln i dzieciaki później pod szotami pisali "haha mówiłeś na story, ze dostajesz 1.5mln, a Boxdel powiedział, że kłamiesz" xd nie ważne, ze dodał Boxdel te "czy tam mln" bo