Wpis z mikrobloga

Sluchajcie, bo ja dopiero od niedawna dolaczylem do spolecznosci LGBT i mam takie pytanko. Kocham zniewiescialych chlopcow i chce im dac milosc, tylko wlasnie. Jesli chodzi o seks to kompletnie nie interesuje mnie nic analnego. Ani pasywnie ani aktywnie. Czy to bylby problem duzy dla chlopakow, potencjalnych moich partnerow? Zalezy mi bardziej na tuleniu, glaskaniu, calowaniu i docenieniu. Blowjob performance mysle ze tez okay, ale nic wiecej. Niestety mialem wczesniej do czynienia z dosc spora liczba gay-ów ktorym glownie chodzilo o seks a nie czulosc.
#teczowepaski #lgbt #seks #niebieskiepaski #gayisok
  • 6
@jestescie_wspaniali: niby są tacy faceci, chyba nawet nazywają się "sides" czy jakoś tak (w sensie ani nie top, ani bottom), ale wydaje mi się, że jednak większość będzie chciała keksu. Ja przynajmniej bym chciał, ale może znajdziesz jakiegoś gościa o podobnych preferencjach albo aseksualnego, co tylko będzie chciał się przytulać.
@jestescie_wspaniali: Jeżeli chcesz z kimś stworzyć związek to seks jest jego ważną częścią - na głaskaniu się nie skończy. Raczej ciężko będzie stworzyć relacje bez tej części.
Musiałbyś znaleźć kogoś aseksualnego, nie będzie to łatwe, ale jest możliwe.

zniewiescialych chlopcow


Jak już chcesz znaleźć kogoś takiego to nie używaj tego słowa, bo jest staroświeckie i trochę ofensywne.