Wpis z mikrobloga

Siema genshinowe świry, zacząłem grać niedawno, AR23, postacie w okolicy poziomu 35. Wylosowały mi się: Noelle, Surcose, Razor i Barbara, co byście z tego brali?
No i jak sensownie zebrać expa i materiały na szkolenie nowej postaci jeśli będę robił podmiankę? Bo ogólnie to mam wrażenie, że jest super dużo ograniczeń i poza daily to niewiele można zrobić.
#genshinimpact
  • 32
@TotalDisaster: To nie jest gra pod endgame, tylko pod story + explore + śliczne widoczki i bajkową atmosferę, więc jak skończysz story, zajrzysz w każdy kąt teyvatu i nacieszysz oko widoczkami i muzyką, to zostają tylko commissiony, zbijanie resina i abyss 2 razy w miesiącu - do czasu wyjścia nowego pacza i nowych eventów. Rozwijaj se te postaćki, które ci się podobają i tyle - każda jest dobra po wyexpieniu. Genshin
@TotalDisaster: Nie popróbujesz różnych, bo wyexpienie jednej do przyzwoitego poziomu zajmuje sporo czasu, nie mówiąc już o konstelacjach dla 4* postaciek, które często dają solidnego boosta albo dodają nowe mechaniki (np. yanfei na C4 dostaje pyro shielda po odpaleniu ulti, kruk fischl na C6 atakuje za każdym razem gdy ty zaatakujesz, itp.). Ja po dwóch latach grania jako f2p mam raptem kilkanaście postaci zrobionych, a wciąż jest sporo, którymi chciałbym się
Pobierz
źródło: comment_1658154720ThrEAM5cQ3KcPs1zPwfwvz.jpg
@PiersKurczaka: Nie no to ja się trochę spinam, ale może dlatego że mi się world lvl podbił i czuję się słaby, no i fajnie jednak poczuć się silniejszym. Też patrzę na jakiś tierlist i ludzie piszą że Lisa i Amber są kiepskie (C tier) a im wcześniej przeinwestuję tym lepiej.
@TotalDisaster: Zrób se barbarę do leczenia, to nie będziesz zdychać, sucrose dobra bo ma cc i zbiera przeciwników do kupy, noelka ma shielda, więc nie będziesz mieć knockbacka, a razor robi dobrą siekę. Te cztery postaćki to już właściwie dobry team xD Ale musisz je podexpić po prostu. Nawet top tierowe ziomy bez expienia będą słabe. Jak będziesz się wyłącznie tierlistami sugerować, to dojdziesz zaraz do wniosku, że w ogóle nie
Sucrose to main dps.


@Elec: nie XD

Razor (main dps), Kaeya (sub-dps), Sucrose, Barbara?


@TotalDisaster: spoko, może być, na początek to nawet amber ze swoim misiem się przydaje(aby odwrócić uwagę wrogów) i na dragonspire do podpalania różnych rzeczy, po prostu bardziej się zastanów w kogo inwestować gdy już będziesz miał możliwość podnieść postaci wyżej niż 60 lvl.

I jak chcesz grać barbarę to najlepsza bron dla niej to darmowa 3*
@PiersKurczaka: Nie no wiem, że minie dużo czasu zanim dostanę jakąś 5* więc po prostu zastanawiam się jaką drużynę teraz złożyć, bo domyślam się, że defaultowe darmowe postacie nie muszą być najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i im wcześniej się przebranżowię na nowy team tym lepiej.
@TotalDisaster: endgamowo raczej i tak nie będziesz korzystać z żadnej z tych postaci, więc wszystko jedno w co teraz zainwestujesz - a w coś jednak musisz, bo world level rośnie, a ty zostaniesz z ziomami na 40 lvlach. Ja np. jestem strasznym simpem Amber i lubię ją sobie czasem wziąć jak robię commissiony w mondstadt. Czy amber jest dobra? Nope. Czy miło mi się nią biega? Owszem xD
@Pioter_Polanski: też ją mam, w dodatku z bardzo dobrymi artefaktami, ale dla mnie trochę nieporęczna jest, bo nie można celować jej E, bo targetuje się na przeciwniku, a fajnie jakby można było to zcastować w środku grupy między przeciwnikami. Ja mam kazuhena i on nie ma tego problemu, wbiegam w środek enemy i ściągam wszystkich do siebie
@PiersKurczaka jeszcze to że burst sucrose jest ujowy i czasami nawet jak nawala przeciwnika z żywiołem to nie łapie elementu.
Nie ma co nawet mówić że bez którejś konstelacji ten burst uderza może 3 razy.