Wpis z mikrobloga

Siemaneczko ziomeczki, szybkie pytanko a właściwie dwa.


Czy warto pullować Klee? Nie ukrywam, że czekałem na jej baner ale z drugiej strony bardzo fajnie gra mi się Yanfei na C5 chociaż czytałem, że Klee powinna ją bić na głowę jeśli chodzi o dmg.
I drugie, czy będzie się tu dało zrobić jakiś użytek z Fischl?

Ogólnie wszelkie uwagi mile widziane bo jestem raczej niedzielnym graczem.

Konstelacje w komentarzu

#genshinimpact
Pobierz Opotiki - Siemaneczko ziomeczki, szybkie pytanko a właściwie dwa. 

 
Czy warto pu...
źródło: comment_16581652317Jy92V2mYM31O9m3M3fkmt.jpg
  • 10
@Opotiki: słaby zasięg który jest jeszcze bardziej potęgowany przez antysynergię jej charged ataku który odrzuca wrogów, duży koszt staminy na charged ataku właśnie, ult zmusza cię do pozostania na klee przez 10 sekund, cały jej kit nakłada o wiele za dużo pyro na przeciwnikach więc nie da się jej komfortowo budować pod żywiołowe reakcje jak vaporize czy melt, nawet xingqiu na C6 za nią nie nadąża.
Elec - @Opotiki: słaby zasięg który jest jeszcze bardziej potęgowany przez antysynerg...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elec: Dzięki. Właśnie kilka razy natknąłem się na wytknięcie tego słabego zasięgu, zwłaszcza w porównaniu z Yanfei, stąd moje wątpliwości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Opotiki: klee wymaga dobrego teamu, ekwipunku i znajomości jej combo żeby robić dobry dmg. Jeśli pullujesz pod robienie contentu to imo yanfei/xiangling ogólnie wystarczają i można się na luzie obyć bez klee.

Z obecnymi postaciami raczej średnio wrzucić fischl. Generalnie przydaje się w każdym teamie który potrzebuje electro albo jako jedna połowa rezonansu electro. Ogólnie gra się ją do drużyn pod physical, taserów (hydro/electro/anemo) albo innych zup (xiangling/fischl/kazuha).
@Opotiki: Też mam Yanfei i dałam jej Dodoco książkę i jest okej, fajnie byłoby mieć Klee i jej autorski catalyst ale czy warto chyba dla samego kolekcjonerstwa bo coraz częściej postacie są podobne do siebie i to tylko wersja 2, wersja 3 tej samej postaci dlatego nie dubluję np niepotrzebne mi trzy pyro catalysty jak ma dobrze zrobiony jeden chyba, że mnie zauroczy naprawdę osobowością i wyglądem
@Opotiki: gram Klee od początku. Musisz mieć dla niej jakaś tarczę, bo inaczej fruwa uderzona.
Mi się bardzo dobrze sprawdza z XQ, ale i tak nakłada dużo pyro.
Na Abyss chcesz być w rogu i z Charged podbijać wrogów koło ściany.

Ja często kiedyś grałem mono pyro, czyli xangling, Klee, Kazuha i Żongler. Niszczyło wszystko, poza pyro.

Ogólnie fajna postać, bardzo fajne dialogi, ale nie jest łatwa do grania i obecnie
@Opotiki: imho Klee jest słaba ( i Yanfei tez jest słaba poza Tankfei buildem ), niemniej, jeśli Ci się Klee podoba to śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ja bym pullował Kazuhę

@Elec: To może być już nieaktualne w double hydro teamie ( Tzn Yelan + XQ ) no ale kolega Yelan nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki wam wszystkim za odpowiedzi. Dobre rady zawsze w cenie. Pomyślę w takim razie czy nie wishowac Kazuhy i najwyżej będę się zastanawial co robić dalej przy kolejnych banerach.

Mam tu u siebie kogoś kogo wypadałoby podnieść? Ninguang np wyleciała mi jak zaczynałem grać ale jakoś nie mogłem się do niej przekonać a słyszałem, że też daje radę. Wiem, że wszystko zależy od teamu ale może jest ktoś kogo śmiało byście polecili