Wpis z mikrobloga

@ostatniwrankingu: Ponieważ spółki będą generowały o wiele większe przychody niż dotychczas, inflacja sprawi, że część ludzi postanowi utrzymać wartość oszczędności na giełdzie( ͡° ͜ʖ ͡°) A wszystkie komunikaty typu "ocieplać dom", "robić zapasy", "nadchodzi ciężka zima" będą pchały naiwniaków takich jak ja na kupno tychże spółek noi kurs skoczy.
  • Odpowiedz
@kroniki_wykopowego_inwestora: oj kolego.

Nie wiem co oznaczna zielonka na wykop, że niby nowy user?

Ale do rzeczy, twoje myślenie jest troszkę uproszczone. Masz i nie masz racji. A to czy masz czy nie masz racji, nie ma nic z wspólnego z tym jak działa polski rynek.

Co do akapitu z inlacja to nie masz racji, marko tak nie dziala. ludzie nie lokują nadwyżek jak jest inflacja, bo ich nie mają.
  • Odpowiedz
@bialowieska12345: To mamy po prostu inny pojęcie. Uważam, że część ludzi mających oszczędności może się zainteresować giełdą bo i tak stracą - a czy to ważne gdzie? Oczywiście taki % w skali kraju jest znikomy, ale jednak kropla drąży skałę. Najwyżej wrócimy tu za parę miesięcy i będziemy mogli się śmiać - z kogo zobaczymy. Najważniejsze, że ktoś order wykopowego inwestora dostanie ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@kroniki_wykopowego_inwestora: ogunie wiesz to dwie różne firmy, jsw traci na widmie recesji, bogdanka rośnie bo nie ma węgla. Aczkolwiek obie są tłamszone przez chciwe macki rządu który zaczyna się miotać jak gówno w przeręblu bo chyba zdali sobie sprawę co #!$%@?. Dlatego trzeba śledzić info na bieżąco.
  • Odpowiedz
@kroniki_wykopowego_inwestora: Ładowanie się w spółki państwowe z obecnym rządem to istny masochizm, niezależnie od sektora. Nawet w przypadku fajnych perspektyw to socjalistyczne pomysły w stylu premii czy podatku od namiarowych zysków ubijają jakikolwiek potencjał tych spółek. Na Bumechu fajnie zarobiłem, po czasie podkusiło mnie na jsw i żałuję. Na szczęście mały pakiet, ale nigdy już więcej
  • Odpowiedz