Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: jak zwykle wykopkowy chochoł, pierwszy do szydzenia z Polski. pochwal sie lepiej codzienną ukraińska propagandą którą siejecie od początku wojny. efekt waszych kocopołów będzie odwrotny do zamiarów.
  • Odpowiedz
@vismaiorr: To moje nowe konto, stare usunąłem kilka lat temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziwne że się czepiasz o konto, bo twoje wygląda bardziej podejrzanie.
8 lat, najwięcej aktywności w ciągu ostatnich 6 miesięcy, bez avatara nawet.
Pewnie sobie nawet nie zdajesz sprawy z tego, że na wykopie był przeciek danych i hasła i loginy do kont wypłynęły, czyżbyś wypominał komuś nowe konto bo myślisz że jak
  • Odpowiedz
WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ WOŁYŃ
  • Odpowiedz
@profildogier
@Bekon2000
@Hotirit IMO w miarę spoko się go słuchało, dopóki gadał tylko o treningach, motywacji, itd. Jego tekst o samoakceptacji nawet mnie rozbawił. Ale potem postanowił, że zostanie "celebrytom" i zacznie się znać na wszystkim. I od tego czasu się go nie da słuchać, bo o większości rzeczy #!$%@? jak potłuczony.
  • Odpowiedz