Wpis z mikrobloga

@spidigonzalezik: a czy kolega przypadkiem nie robi za dużo na raz? Aktualnie nawet nie wiesz co Ci pomaga, a co nie. To znaczy wszystko to co bierzesz pomaga, ale może warto się zastanowić i sprawdzić co przynosi większy zysk a co mniejszy.
W sumie już nevermind, jak się zastanowiłem to po prostu będę naprzemiennie brać duta i fina. Wiem, teoretycznie się nie opłaca bo dut zostaje w organizmie duuuuużo dłużej niż fin, jednakże po szybkiej analizie koszt proscaru krojonego na 4 czesci którego brałbym co 2 dzień wyniósłby mnie 28 zł za 8 miesięcy, więc naprawdę śmieszna cena za coś co najprawdopodbniej przynajmniej częściowo poprawi gainsy, Jak skoncze studia i znajde prace z fajna
@spidigonzalezik: u mnie to wyglądało tak:

fin przez 2 lata > fin 6x tyg + dut 1x tyg przez 2 miesiące > dut eod przez dwa miesiące > pełne przejście na duta 0.5mg ed (od 3 miesięcy)

Czy warto tak robić? Nie mam pojęcia. Niektórzy przechodzili z fina na duta metodą cold turkey, ja tam jednak wolałem wdrażać go powoli. Oczyście żadnych uboków, ćwiczę intensywnie siłowo i też nie odczułem żadnych
@puesmanana: moje watpliwosci co do zamiany duta na fina sa czysto aspektu ekonomicznego. Jesli bralbym tak jak biore dotad czyli fin x6 dut x1 per week to wychodzi mnie to duuuuzo taniej, bo proscar zawierajacy 30 tabletek dzielonych na 4 starcza na 120 dni, a opakowanie adadutu kosztujace tyle samo tylko na 30. Sidesow sie raczej nie obawiam. Metodologia przyjmowania jest glownie z jednego case study kiedy gosciowi ktory bral fina