Wpis z mikrobloga

@Snooki123: Dobra, trochę rozwinę bo widzę że jesteś chyba w miarę nowym graczem.
Na bazową wartość doświadczenia składa się wiele czynników:
- Uszkodzenia
- Uszkodzenia po wykryciu / unieruchomieniu
- Uszkodzenia po wykryciu własnym
- Zniszczone czołgi przeciwnika
To są chyba najważniejsze rzeczy. W bitwie ze zdjęcia zgaduję że sam nic nie wykryłeś, czyli dostajesz przez to mniej doświadczenia. Drugim czynnikiem może być też to, że pewnie zadawałeś uszkodzenia z ponad
@Snooki123: Wydaje mi się (ale tylko wydaje więc mogę pisać głupoty) że z kredytami jest podobnie jak z doświadczeniem. Niestety ta gra jest tak skonstruowana, że ciężko jest zarobić kredyty bez konta premium.
@Snooki123 grales tez VIII tierem na vi tiery wiec tez masz mniej doświadczenia, jak kupisz czolg premium to tylko ten czolg ma +50% procent do Expa i kredytów dodatkowym atutem czolgu premium jest to ze mozesz przezucic zaloge bez kary z tej samej nacji i typu pojazdu
@Snooki123: Ciężko jest dostać więcej niż 1200-1300 podstawowego expa nawet za epicką bitwę. Wszystkie te wartości po 5 czy 10k doświadczenia to efekt różnych mnożników jak bonus za misje, za pierwsze zwycięstwo dnia, rezerwy itd. W tej bitwie dostałeś 775 podstawowego expa, not great, not terrible, i masz bonus 50% za jakąś misję pewnie. Mało expa bo pewnie strzelałeś do czołgów niższego poziomu niż Twój i pewnie jeszcze kto inny spotował.
@Snooki123 generalnie albo poczekaj na jakis maraton na premke, zbij do 80-90% znizki albo zrob za darmo no albo graj turnieje i uzbieraj gelda na premke jakas, bo nie wiem za dobra bitwe normalnym VIII tierem(drzewkowym) takim isem-3 z 3k dmg to zarobisz moze z 50k? Premka pokroju defender/is-6/obj 703 na luzie wyciagniesz 100/120k+, generalnie za obligacje mozesz kupic patriota chyba najlepszy wybor z VIII
@Snooki123 i polecam dolaczyc do jakichs klanow pod rezerwy zeby lecialy a ty nic nie robisz tylko z nich korzystasz
Na 1 mysl takie klany to obecnie: HUNTO, MUNTO, THONK, KDDR(na szybko kilka) wiec dolacz to ktoregos z nich i tyle :)