Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, moja dziewczyna ma przyjaciółke, wczoraj gdzieś sobie wyszły i dziś mi mówi, że rozmawiały o #seks . Ogólnie tamta przyjaciółka mówiła o swoim doświadczeniu, że przed lustrem jest zajebiście, że w samochodzie jest zajebiście i takie tam pierdoły. Moja dziewczyna jej tam dużo nie mówiła o nas, jedynie że ja specjalnie przeciągam z finałem, żeby ją zadowolić. Bo w sumie tak jest, specjalnie myśle o czymś innym, żeby dłużej wytrzymać, chce zadowolić moją dziewczyne, sprawia mi przyjemność jak jest jej dobrze. Ogólnie nie spodobało mi się, że moja dziewczyna mówiła takie szczegóły, traktuje seks jako nasza intymna sprawa i nie chciałbym, żeby ktokolwiek, a tym bardziej jej przyjaciółka wiedziała co robimy i jak. Sam nie rozpowiadam nic kolegom. Powiedziałem jej co o tym myśle i powiedziała, że nie będzie już tego robić. Waszym zdaniem jestem dziwny, że takie coś mi się nie podoba? Co o tym myślicie ?
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #pytaniedoeksperta
#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ded0e518738dc491761031
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie to jest coś intymnego i nigdy nie rozmawiam ze znajomymi o takich rzeczach, dla mnie to krindżowe - po co miałabym wiedzieć co chłopak koleżanki jej robi? Mnie to zupełnie nie interesuje i nie wiem co to kogoś miałoby obchodzić co ja robię - to sprawa dla mojego partnera i dla mnie. Każdy ma inne granice intymności - stety niestety. Dla mnie to normalne, że się nie gada
Mirki, moja dziewczyna ma przyjaciółke, wczoraj gdzieś sobie wyszły i dziś mi mówi, że rozmawiały o #seks .


na 100% nie pierwszy raz a mówi ci to bo już ją sumienie męczy (dobrze, że w ogóle je ma)

Ogólnie tamta przyjaciółka mówiła o swoim doświadczeniu, że przed lustrem jest zajebiście, że w samochodzie jest zajebiście i takie tam pierdoły. Moja dziewczyna jej tam dużo nie mówiła o nas,


i skąd ta pewność?
@AnonimoweMirkoWyznania: Seks to prywatna sprawa ale na tyle normalna i codzienna że każdy o tym rozmawia mniej lub bardziej ukrycie. Szczerze? Na początku byłam wycofana do takich tematów, ale na dzień dzisiejszy potrafimy otwarcie wszyscy rozmawiać o tym w grupie najbliższych znajomych. Np. wczoraj kumpel się pochwalił mojemu chłopakowi że bylo z finałem bez zabezpieczeń i zaczną starać się o bombelka.

Nie oceniamy się, ani nie krytykujemy i nie wymieniamy się