Wpis z mikrobloga

Największą germanofobią w Europie #!$%@? się naród w którym władzę sprawuje partia taka jak PiS, a obywatele w zamian miesięczny dodatek stanowiący dniówkę Niemca, zezwolili na wprowadzenie dyktatury ze wszystkimi jej konsekwencjami takimi jak niszczenie mediów, sądownictwa, zagarnianie każdego centymetra przestrzeni publicznej przez pisowskich nominantów.

#bekazpisu #bekazkonfederacji #neuropa #niemcy
  • 50
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Towarzysz_Moskvin: w ramach solidarności i prospołeczności to się na studiach I po studiach angażowałem w ramach swojej grupy zawodowej po to by od społeczeństwa idiotów dla których probowalismy wywalczyć cywilizowany system opieki zdrowotnej usłyszeć, żem darmozjad i "niech jadą". I nie wiem kto tu mówi o uciekaniu, bo szczególnie dzisiaj wracając do Polski mógłbym dymać ten system na grube pieniądze korzystając z braków kadrowych. Mimo to wolę pracę w cywilizowanym kraju
  • Odpowiedz
@Strahl: Więcej pogardy dla motłochu brachu i może kiedyś wyleczysz swoje kompleksy ¯\_(ツ)_/¯

Wyjechałeś do cywilizowanego kraju zarabiasz dużo €€€ jak na polaka-ro..ka i czasem wchodzisz na wykop żeby wylać troche pomyj na "małpy co do dostajo €100 z moich podatków". Ja to rozumiem niemniej niezmiernie mnie bawi słoma wychodząca z butów cywilizowanych, kulturalnych i zarabiający w Euro przedstawicieli nowej polskiej elity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a co mnie obchodzi co było 80 lat temu. Mi żadnej krzywdy nie wyrządzili.


@PrzeKomentator: Właśnie przez to co zrobili 80 lat temu zarabiamy teraz 1/3 tego co oni, a za 500 zł głosujemy na kogo trzeba. Dwudziestolecie międzywojenne było niesamowitym skokiem cywilizacyjnym Polski i sukcesem w scalaniu trzech rozdzielonych przez 123 lata części w jedną spójną całość. Potrafiliśmy wyprodukować własnymi siłami jeden z najlepszych bombowców na świecie (szkoda, że bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrzeKomentator: @Strahl: Uwaga, reakcja pisowca na ten wpis o socjalu:

ALE SOCJAL WSZENDZIE NA ZAHODZIE JEST TAKI! I TY SIE CIESZ, BO PSZYJDZIE PEŁO I CI ZARAS PODATKI PODNIESIE BO POWIEDZO ŻE NA NIC NIE MA. A JAK JESZCZE UNJA (tu już majstersztyk, bo generalnie pisowcy złej łunii łomgraniczajomncej naszom polskom wulnoźść, nie lubio) BEDZIE KAZAŁA WYRUWNOĆ SOCJALE TO JESZCZE WINCY BENDOM DAWAĆ!
  • Odpowiedz
@tellet: 500+ w momencie wprowadzenia stanowil 27% pensji minimalnej - w duzo bogatszych niemczech kindergeld w tym czasie wynosil 13% pensji minimalnej. Socjal w pewnym zakresie jest ok i prowadzi do podniesienia stopy zyciowej obywateli, nawet jezeli czesc robi z niego sens zycia - tylko kraj musi byc na ten socjal proporcjonalnie stać. W Polsce socjal sluzy wylacznie jako kielbasa wyborcza, bo gdyby komus zalezalo na podnoszeniu stopy zycia obywateli to
  • Odpowiedz
ciekawe czemu, myślisz że to może mieć związek z tym że jeszcze 80 lat temu Niemcy potrafili palić stosami Polaków w piecach?


@alteron: to że Niemcy 80 lat temu potrafili palić stosami Polaków w piecach ma związek z tym, że Polacy są głupim narodem, dają omamić się prostymi populizmami i są gotowi oddać swoją wolność za miskę ryżu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strahl: no ale to myślisz, że nie tłumaczyłem, że "hola, ale jak w nrd mieli plan marshalla, to my mieliśmy 60 lat komuny"?
No i co z tego

ale na zachodzie dajom i to do nich te imigranty jado, bo jak kobita mo 3 dzieci to nie pracuje!

I tak można w kółko. Oczywiście do tego dochodzi ciągłe odwracanie kota ogonem i zmiana tematu +

no zobaczymy jak ten tusk i
  • Odpowiedz
@tellet: ja to sie w sumie nie moge doczekac, jak ten caly tusk przyjdzie i w koncu sprzeda te polske niemcom to bede mogl wrocic do domu i nadal zyc w cywilizowanym kraju

#pdk
  • Odpowiedz
to że Niemcy 80 lat temu potrafili palić stosami Polaków w piecach ma związek z tym, że Polacy są głupim narodem, dają omamić się prostymi populizmami i są gotowi oddać swoją wolność za miskę ryżu?


@adibor: Słyszałeś kiedyś o Inteligenzaktion? Tak, jest to jeden z powodów.
  • Odpowiedz
@kilemile: usłyszeć takie słowa od głąba wierzącego w wielką polskę, którą niszczą zewnętrzne siły to komplement ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie zapomnij za rok zakreślić właściwego krzyżyka.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Masz gdzieś, że Twojego dziadka mogli odstrzelić w tył głowy, zagazować albo trzymać w obozie, gdzie ludzie się odczłowieczali i dochodziło nawet do kanibalizmu? Przecież to nie było "kiedyś nie wiadomo kiedy"... to dotyczy naszej bezpośredniej rodziny z którą mieliśmy kontakt czyli dziadkowie i pradziadkowie...
  • Odpowiedz