Wpis z mikrobloga

@lobuziak-z-doliny-muminkow: @Lewa_Noga_Szatana: @Pilifos1:

Niektórzy mają chyba krótką pamięć. Szef Sztabu... prowadził sztab chcący wystawić Konona w wyborach prezydenckich 2020 i za cel stawiali sobie udział w debacie w TVP. Konon jako typowy prezydent oczywiście chciał. Tylko im bliżej było konkretnych działań okazywało się, że ktoś to sabotował i ustawiał Konona przeciwko temu. Normalny widz, który ogląda Szkolną dla beki przecież chciałby udziału Konona w wyborach... byłoby grubo. Sabotował ktoś
@BombaskaEskadraLotnicza tacy są widzowie, zwróć uwagę na stirmy Majora niegdyś. Robił się dym, awantura to of razu dzwonili po policję i ta przerywała lajt czy zgłaszali naruszenia strima do yt. Lajt spadał, a oni zadowoleni z dymów offline i wyobrażania sobie jak to na Szkolnej 17 może być gęsta atmosfera.

Choćby w niedzielę w nocy, kononowicz wsiadł do auta i były donejty po 10 minutach, że szkolna się pali - o i
przypominam że szef sztabu na filmie powiedział na poważnie, że wierzyli w dobry wynik wyborów prezydenckich - ok. 10%.
i wg mnie to jest osoba która w trybie nagłym powinna trafić do choroszczy. głupszy niż konon.
@BombaskaEskadraLotnicza ja się przynajmniej odnoszę do tego co piszesz, odbijam te piłeczki, a one bezwładnie uderzają w ścianę. Nie rozumiesz chyba tego, że widzowie mieli w poprzednich latach większy wpływ na kształt szkolnej, a od ponad roku jest ścisła kontrola telefonów, kamer itd. Jeśli uważasz inaczej to ok, ja uważam po swojemu i to też jest dobrze.
@BombaskaEskadraLotnicza tutaj we dwóch bazujemy na przypuszczeniach, ciągle mam Ci wszystko podawać a Ty mnie odsyłasz do tekstu lub sugerujesz apap na rozlegle bóle pośladków. No wysil się cokolwiek.

Ty i ja uważamy, że ktoś uwalił ten pomysł z wyborami, Twoim zdaniem (domysły niczym niepoparte) winna jest centrala. Moim zdaniem sprawę uwalili widzowie lub mecenas z piaseczna (jeśli bierzemy pod uwagę wątek kinga dajmonda) i to są również przypuszczenia bez pokrycia.