Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
W sumie rzuciłem studia ale kilka protipow dla przyszłej braci studenckiej:
- Zalozcie grupę na FB/ forum z wejściem tylko dla waszego roku. Wrzucaj sam materiały. Inni są sprzymierzeńcami a nie "przyszła konkurencja na rynku pracy".
-zakumpluj się z gośćmi z akademików będą mieć dojścia do materiałów z wyższych rocznikow
- staraj się nawiązać znajomości, zawsze ktoś coś wie, ma przecieki lub sprawozdania z zeszłych lat
- niektórzy starsi studenci oddadzą/sprzedadza sprawka/laborki/ściągi/materiały za flaszkę - zawsze to taniej niż warunek ( )

Z rzeczy poza naukowych polecam kluby np turystyczne można tanio sporo przeżyć i poznać mega ludzi i poznać fajne dziewczyny.

Jak ma ktoś jeszcze jakieś protipy to polecam :)

#studia #nauka
  • 13
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: protip jest taki że warto być tak aktywnym jak opisałeś, zawierać znajomości i być spoko ziomkiem a nie #!$%@? bo potem przyda się to choćby przy szukaniu nowej pracy. Ktoś poleci fajną firmę czy projekt albo przy rekrutacji się okaże że masz na miejscu znajomych. Sam sporo fajnych miejsc znalazłem właśnie dzięki info od znajomych czy poleceniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Niebadzlosiem: wrzucanie materiałów to największa głupota jaką można zrobić. Jak nikt nie pyta, to nic nie wysyłasz, bo potem okazuje się że cały rok przepisał słowo w słowo twoje sprawko, I ostatecznie sam musisz je robić jeszcze raz.
  • Odpowiedz
W sumie rzuciłem studia ale kilka protipow dla przyszłej braci studenckiej:


@Niebadzlosiem: a gdzie protip "jak już idziesz na studia to wybierz jakiś sensowny kierunek"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
- Zalozcie grupę na FB/ forum z wejściem tylko dla waszego roku. Wrzucaj sam materiały. Inni są sprzymierzeńcami a nie "przyszła konkurencja na rynku pracy".


@Niebadzlosiem: takie coś działa tylko na 1 roku jak jest szok po przejściu ze szkoły średniej na studia i wszyscy się trzymają razem, żeby przetrwać. Potem i tak już się potworzą mniejsze bądź większe grupki.
  • Odpowiedz