Wpis z mikrobloga

ej, czy wy w tej #lodz jesteście normalni? Wracałem z pomorza na południe i jak tylko zbliżyliśmy się do tego dzieła #!$%@? i szatana, zwanego Łodzią, to droga z przyjemnego pokonywania kolejnych kilometrów w miarę stałym tempie zmieniła się w walkę o życie - jak zostawisz odstęp od samochodu z przodu większy niż 5 metrów, to bądź pewny że ktoś w niego wjedzie, oczywiście bez kierunkowskazu. Wyprzedzasz kolumnę tirów jadąc 140 km/h, to miszcz kierownicy jadący gdzieś w środku zajedzie ci drogę, zmuszając do hamowania o te 50 km/h i rozpędza się powoli, chyba na 9 biegu jechał, bo tyle mu to zajęło. Oczywiście nie był to jeden przypadek, a te kilkadziesiąt kilometrów kiedy mijaliśmy tę, tfu, aglomerację zmęczył mnie bardziej niż cała droga wcześniej i potem.
Jak tylko zostawiliśmy w tyle całą zgraję, którą z Warszawy wywalili chyba za zbyt #!$%@?ą jazdę, podróż znowu była przyjemnością.

PS. ci z rejestracją EPA, to chyba specjalnie oznakowani, mają skrót od EPAtologia

#elzera
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yoda-komoda: kurde coś w tym jest, w czerwcu cała autostrada z Gdańska do Łodzi to był luz. Od Łodzi przez spory kawałek myślałem, że mnie #!$%@? weźmie. Było to co opisałeś + co chwilę wyprzedzające się tiry
@yoda-komoda: a gdzie ja bronię Łódź? Raczej wyśmiewam twoją (nie)umiejętność jazdy, a to jest różnica XDD


@sked: Slusznie, jezeli nie jezdzi jak polaczek to nalezy go wysmiewac.wielki zachodni pan sie znalazl, a przexiez droga to walka o kazdy centymetr i minute
no i się zlecieli obrońcy patologii xD


@yoda-komoda: Patologią można jedynie nazwać opa który jadąc autostradą gdzie 3/4 kierowców to osoby spoza woj. łódzkiego - ale cóż, to że autostrada na wysokości Łodzi to przecież sami mieszkańcy Łodzi tam byli ( ͡º ͜ʖ͡º) zobaczył jedno auto z rejestracją epa na tysiąc innych i już trzeba kręcić małysza ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zawsze