Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ya_Abbas: chciałem tylko powiedzieć, że dwóch rzeczy nie toleruje jako że miałem na swoim wiejskim cmentarzu całkiem pokaźny grób ludzi zamordowanych przez UPA: flagi jak powyżej i okrzyku "sława Ukrainie".
Ale nie dam się wrobić w ruską propagandę, więc to ignoruje.
  • Odpowiedz
@Mekeke2: wtf gosciu co ty #!$%@?, Wołyń nie był tak dawno jak Bitwa pod Cedynia. Jeśli ktoś (nie życzę) z rodziny ci umrze to ciekawe co byś powiedział komuś kto wytknąłby ci, że „10 lat temu tez komuś ktoś umarł i co”
  • Odpowiedz
@sayo300: dzieciaku, Polska jest w NATO, a to jest geopolityka na najwyzszym szczeblu, a nie jakies #!$%@? powiedzenia ludowe, ze apetyt rosnie w miare jedzenia. Psy Putina mówiły różne dziwne rzeczy, np. że zachód ma czas do 31. lutego.

Radzę włączyć chłodne myślenie, a nie tępo wierzyć #!$%@?, które głpsi plebs
  • Odpowiedz
@Harven: z tym że (prawie) nikt w Polsce nie gloryfikuje kacapstwa, a zwolennicy bandery wynoszeni są na piedestał. Wiec robota jest do zrobienia na tym polu. Jak zacznie sie holdowanie ruskim na wykopie, to tez beda przypominane i punktowane ich zbrodnie.

Mam wrazenie, ze wiekszosc ludzi mysli, ze koniecznie musza sie opowiedziec za jedna ze stron w tej wojnie. I sie tak kleja do Ukrainy i bezkrytycznie ja popieraja, nie zwazajac
  • Odpowiedz