Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze zadanie z #mirkowyzwanie- bardzo spontaniczne, bo wpadłam na ten pomysł wczorajszym późnym popołudniem i jak tylko wróciłam do domu, zrobiłam to! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Wykonaj nietypowe zdjęcie z elementami otoczenia lub krajobrazu (coś w stylu trzymanie krzywej wieży z Pizy itp.).


Gdybym otrzymała to zadanie na początku lipca pewnie jego realizacja wyglądałaby zupełnie inaczej, bo byłam w Londynie, potem na koncercie, więc miałam więcej ciekawych obiektów. Obecnie nigdzie się nie wybieram, więc stwierdziłam, że sama zaaranżuję sobie otoczenie żeby wykonać zdjęcie z iluzją optyczną.

Zdjęcie jest stylizowane na Alicję w Krainie Czarów- w komentarzu wrzucam zdjęcia, na których są wybrane motywy dla tych, którzy nie widzieli Alicji i może myślą, że poustawiałam jakieś losowe badyle. Niebieska sukienka, Królowa Kier, róże i vintage filiżanka- akurat te udało mi się wpleść w aranżację ʕʔ

Nie jestem fotografem ani modelką, pierwszy raz w życiu takie coś robiłam, sąsiedzi z naprzeciwka niestety obczajali co ja wyprawiam w tej sukience i obcasach pod domem, skacząc i chodząc z punktu A do B przez godzinę czasu xD

Z pomocą pewnego Mireczka udało się rozmazać tło za mną żeby wyglądało to przejrzyście i dawało lepszy efekt. Dzięki Mireczku za Twoją usługę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #czujedobrzeczlowiek #fotografia i nawet #pokaznogi się udało zrobić
Pobierz cytmirka - Moje pierwsze zadanie z #mirkowyzwanie- bardzo spontaniczne, bo wpadłam na...
źródło: comment_1658997854I2VZbHOMwqpKzIu8ha4Pq8.jpg
  • 21
@MMARS: Dziękuję! Wizję aranżacji miałam od razu, ale wykonanie nie było proste. Zgrzałam się tym bieganiem do telefonu i z powrotem żeby w ogóle sprawdzać czy stoję w dobrym miejscu czyli na rogu lub nad filiżanką xD Kilka razy telefon mi się przesunął więc miejsce na robienie zdjęcia też. Byłoby dużo łatwiej gdybym miała pomocnika, ale no niestety ogarniałam sama ()