Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze zadanie z #mirkowyzwanie- bardzo spontaniczne, bo wpadłam na ten pomysł wczorajszym późnym popołudniem i jak tylko wróciłam do domu, zrobiłam to! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Wykonaj nietypowe zdjęcie z elementami otoczenia lub krajobrazu (coś w stylu trzymanie krzywej wieży z Pizy itp.).


Gdybym otrzymała to zadanie na początku lipca pewnie jego realizacja wyglądałaby zupełnie inaczej, bo byłam w Londynie, potem na koncercie, więc miałam więcej ciekawych obiektów. Obecnie nigdzie się nie wybieram, więc stwierdziłam, że sama zaaranżuję sobie otoczenie żeby wykonać zdjęcie z iluzją optyczną.

Zdjęcie jest stylizowane na Alicję w Krainie Czarów- w komentarzu wrzucam zdjęcia, na których są wybrane motywy dla tych, którzy nie widzieli Alicji i może myślą, że poustawiałam jakieś losowe badyle. Niebieska sukienka, Królowa Kier, róże i vintage filiżanka- akurat te udało mi się wpleść w aranżację ʕʔ

Nie jestem fotografem ani modelką, pierwszy raz w życiu takie coś robiłam, sąsiedzi z naprzeciwka niestety obczajali co ja wyprawiam w tej sukience i obcasach pod domem, skacząc i chodząc z punktu A do B przez godzinę czasu xD

Z pomocą pewnego Mireczka udało się rozmazać tło za mną żeby wyglądało to przejrzyście i dawało lepszy efekt. Dzięki Mireczku za Twoją usługę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #czujedobrzeczlowiek #fotografia i nawet #pokaznogi się udało zrobić
Pobierz
źródło: comment_1658997854I2VZbHOMwqpKzIu8ha4Pq8.jpg
  • 21