Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Ostatnio jakis mirek chwalil sie wymiana podsufitki w aucie, wiec i ja sie pochwale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyrobila mi sie zapinka pasow i co chwila piszczy, ze jestem niezapiety. Pomaga na moment poruszanie, przeciaganie pasa przez reczny etc.
Zeby zdemontowac zapinke trzeba odkrecic fotel, ale jak to bywa jedna ze srub za cholere nie chciala ruszyc (tylna, od strony zapinki oczywiscie ¯\_(ツ)_/¯). Udalo sie uniesc przod fotela, zeby dostac sie do sruby mocjacej zapinke, ale tu kolejny error, bo rowniez i ona nie chce sie poruszyc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W miedzyczasie znalazlem kawalek blaszki ktora prawdopodobnie wyleciala gdzies z fotela i nie bardzo wiem skad XD
Zrobilo sie juz ciemno wiec wzialem sie za ponowne przykrecenie fotela. I jak sie okazuje to tez mozna spieprzyc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do podlogi sruby przykrecilem. Zostala ostatnia zlokalizowana za/pod prowadnica, ktora nawet nie wiem czy musialem odkrecac. Jak na ironie ukrecilem ja ()
Profitu brak. A mi zostal leb sruby, blaszka, piszczaca zapinka, a i jeszcze jak chwyce za oparcie u gory fotela to minimalnie go buja (podejrzewam, ze przez te blaszke) ()

#mechanikasamochodowa #samochody #zalesie #grandepunto #auta #motoryzacja troche #heheszki
Mdx91 - Ostatnio jakis mirek chwalil sie wymiana podsufitki w aucie, wiec i ja sie po...

źródło: comment_1659087411py7GCx1Ho7idIZ7KwlmHp2.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wierchel: mam w planach jeszcze wymiane klosza od swiatla cofania. Ciekawe co tam pojdzie nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A moze zaloze swoj tag o naprawach i bede popularny jak @FejsFak XD