Wpis z mikrobloga

Jakie słyszeliście najlepsze anegdoty piłkarskie? ja zacznę:

Mam jeszcze jedną anegdotę związaną z Wisłą Płock i z Legią.
Pamiętam, to b. to b. to był ten szesnaście-siedemnaście przed Ligą Mistrzów, Legia miała wyjazd do Płocka i wtedy właśnie zakwaterowali się w hotelu Chopin właśnie w Sochaczewie, no tam wiadomo jak to wszyscy przychodzili po autografy. Ja przyszedłem z ojcem no i przychodzi Michał Kucharczyk.
No i ojciec do niego
- NO MICHAŁ ZA TE WSZYSTKIE NIEWYKORZYSTANE SYTUACJE MUSISZ DAĆ AUTOGRAF
No to Kucharczyk na to
-Ammamama no nie wiem no nie wiem, nie no żartuję
dał tam spokojnie ten
No podpisał widać było po minie że już taki poddenerwowany (???)) już ego podskoczyło no ale się zmotywował to wtedy był ten mecz co Legia przegrywała chyba po 15 minutach 2:0, co był ten gol Furmana z rożnego i jeszcze jeden, się później Kucharczyk zmobilizował tą drużynę strzelił na 2:1, później Legia wygrała 3:2
#weszlo
#ligaminus
#cytatywielkichludzi
#kanalsportowy
#mecz
alverini - Jakie słyszeliście najlepsze anegdoty piłkarskie? ja zacznę:

Mam jeszcz...

źródło: comment_1659090422UTFpCUBXCIycMsv6qCQpBL.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@alverini:
Byłem kiedyś na imprezie w Chotomowie (to jest taka miejscowość pod Warszawą) i tam u koleżanki takiej byłem, ona ma dom. No i ona ma taki dom, żeby się do niego dostać trza przejść przez las, gdzie położony jest cmentarz, więc trochę specyficzna droga. No i idziemy, idziemy, no i na początku było wszystko ok. Ten cmentarz był taką bardziej krajoznawczą wycieczką, natomiast ja później o godzinie 3 w środku
yourgrandma - @alverini: 
Byłem kiedyś na imprezie w Chotomowie (to jest taka miejsco...

źródło: comment_1659104383sm6AQzuc0MiVF2t0fYgQsE.jpg

Pobierz