Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Część ludzi w tym kraju to trzeba trzymać za mordę, nie dawać żadnej dowolności. Nawet tak prosta decyzja, jak to czy przełączyć światła dzienne na normalne - ich przerasta.

Tak, tam gdzieś jedzie auto. 50km/h po obwodnicy gdzie jest 90 dozwolone, a wielu jedzie szybciej. I taka ameba ma prawa wyborcze.

#polskiedrogi #swiatladzienne #polscykierowcy
hrumque - Część ludzi w tym kraju to trzeba trzymać za mordę, nie dawać żadnej dowoln...

źródło: comment_16591799809kKnzo4PgEGJ44UTs6ag1m.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@hrumque: W nowszych samochodach gdzie automatycznie się zmieniają światła z dziennych na mijania bardzo szybko zapominasz w ogole o zmianie świateł, bo robi to za Ciebie automat
  • Odpowiedz
może "czujnik zmierzchu" nie ogarnął?


@krytyk__wartosciujacy: @robertx: ja wiem, że czujnik zmierzchu itd. Albo przyzwyczajenie z innego auta. Albo coś tam Ale - takich kalek drogowych widzi się coraz więcej. Niby młodzi normalni świadomi ludzie - ale zachowują się, jakby byli na innym serwerze zalogowani, i zupełnie świat zewnętrzny do nich nie dociera, bo po co...

Jak im czujnik deszczu nie ogarnie, to sobie sami wycieraczek nie włączą?
Jak im
  • Odpowiedz
@hrumque: Jak czujnik deszczu nie ogarnie to widać, że masz krople wody na szybie i słabą widoczność przez to, więc wiesz że musisz sam włączyć
Jak parkujesz to jedziesz na 110% skupienia żeby w nic nie przywalić, parkowania się nie robi na autopilocie jak zwykłą jazdę
Jak w apce nie wyskoczy powiadomienie to odczuje, że jest już zimniej bo po prostu zmarznie

Jak wsiądzie mu samochód nie zmieni świateł z dziennych
  • Odpowiedz
@hrumque: mi zawsze w serwisie/na przeglądzie zerują światła z auto. Efekt?
Wyjeżdżam i jak mam szczęście, to ktoś mignie od razu i nagle "o kurde, nie mam świateł". A jak nie mignie, to dopiero wieczorem wsiadając ogarniam.
Po prostu to "zazwyczaj" działa dobrze, więc zapominasz.
To tak jak z zamykaniem drzwi na klucz. Robisz to odruchowo i zapominasz.
  • Odpowiedz