Wpis z mikrobloga

Sainz imponuje mi w ostatnich tygodniach. Widać, że potrzebował trochę czasu by oswoić się z nową kontrukcją i może powalczyć o P2 w generalce. Aktualnie nie odstaje w żaden sposób od Leclerca a nawet go przewyższa inteligencją na torze. Stacja VII: Mit złotego dziecka Ferrari upada po raz drugi.
#f1
  • 17
  • Odpowiedz
no dokładnie, bo wygrał przypadkowy wyścig w trakcie którego i tak wypadł z toru


@Dect: wygrał, bo nie słuchał kretynów z PitWalla, Leclerc posłuchał i skończył poza podium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Misticmac: przyznam, że w pewnym momencie już w niego zwątpiłem, a ty przekonywałeś mnie że powalczy i na szczęście miałeś rację. Sam go od dawna uważam za bardzo dobrego kierowcę, ale trochę za dużo było tych błedów na początku sezonu i myślałem że już się nie podniesie.
  • Odpowiedz
@cinu4: Od kiedy mamy zwyżkę formy Sainza? a no tak od Francji gdzie dostał nowy silnik, na pewno przypadek i nauczył się jeździć. Gość jest gruzowany przez Leclerca tempem wyścigowym (nawet z urwanym front wingiem) jak i kwalifikacyjnym cały sezon a tu jakieś narracje, że się wjeździł xD
  • Odpowiedz