Wpis z mikrobloga

To mój wczorajszy outfit na randkę z dziadem z #tinder normalnie bym się ubrała bardziej zdzirowato, ale jakoś nie miałam pomysłu co ubrać. () Nie wiem w sumie czy kontynuować w sierpniu swój challenge, który polega na chodzeniu codziennie z innym dziadem na randkę w restauracji, czy zacząć inny. Jeśli ktoś ma pomysł na coś fajnego to proszę pisać #rozowyslonikxrandkuje #rozowepaski #rozrywka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #badoo
rozowyslonikx - To mój wczorajszy outfit na randkę z dziadem z #tinder normalnie bym ...

źródło: comment_1659196198JFUNxQ3fKMLK3rsvO5PgM5.jpg

Pobierz
  • 75
@rozowyslonikx: Może po prostu rozszerzyć profil randek? Np. jakbyś chciała na jakiś film do kina pójść, to tam ogarnąć, i potem jeszcze np. jakaś kolacja. Wyjście na koncert, czy co tam byś chciała za co jeszcze trzeba płacić.

Do tego taka rada, no bo pewnie prędzej czy później trafisz na kogoś z wypoku, więc może lepiej darować sobie te wpisy gdzie idziesz, no bo ktoś kiedyś może skojarzyć. Tak samo warto
@rozowyslonikx: challeng filmowy niech zabierają cię na wszystkie ciekawe filmy. Jak lubisz filmy. Albo challeng sportowy, niech Cię zabierają na wycieczki rowerowe, tenisa, golfa, czy inne squashe
@rozowyslonikx: discord nic nie udowadnia, wiesz, że istnieje coś takiego jak voice changer? Jednym z sposobów udowodnienia, że jesteś kobietą było by zdjęcie w właśnie tym stroju (możesz nawet wszystko zakryć), albo rozmowa z dziadem z tindera, pokaż profil (zakryj wszystkie możliwe dane ziomka, oczywiście tak aby można było się zoorientowac, że o Niego chodzi) i pokaz że faktycznie zaprosił Cie do danej restauracji, albo pokaż paragon, z konkretnego miejsca -