Wpis z mikrobloga

@Nowelizacja: > Mnie też właśnie obrzydza i (autorkę/autora) najwyraźniej też.

Myślę, że autorka ma #!$%@? jajca na niego i jego alimenty, nawet gdyby płacił. Przecież ona nie szuka tam miłości tylko atencji i doświadczeń, żeby pochwalić się koleżankom czego to ona nie robiła w wakacje, jaka to ona nie jest crazy i jaka to ona nie jest piękna, że tylu facetów chce się z nią spotykać.

Ciul z tym, że pewnie
Myślę, że autorka ma #!$%@? jajca na niego i jego alimenty, nawet gdyby płacił. Przecież ona nie szuka tam miłości tylko atencji i doświadczeń, żeby pochwalić się koleżankom czego to ona nie robiła w wakacje, jaka to ona nie jest crazy i jaka to ona nie jest piękna, że tylu facetów chce się z nią spotykać.

Ciul z tym, że pewnie chcą ją tylko wyruchać... i wydaje mi się, że wartość kobiety
@Nowelizacja: Do drugiego zgoda. Alimenciarzy stawiam na równo z laskami, które chcą się najeść za darmo. Jedno i drugie nie płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do pierwszego to nie jestem przekonany. Powiedziałbym, że raczej mniejsze. Starsi kolesie właśnie chcą przyszpanować posiadanym hajsem - skoro są sami tyle lat to zostaje im ta droga podrywu, bo najwidoczniej wszystkie inne nie działają. Skąd ta korelacja, że starsi
@rozowyslonikx: no dobra ale tak teraz podsumowując ten cały "challenge" to co właściwie autorka miała na myśli? Najeść się za darmo bo w domu bieda? Sposób na nudę bo doskwiera samotność? Uczucie jakiejś nienawiści do płci przeciwnej i to ma być jakąś karą? Czy może beka z facetów którzy zbyt głęboko włażą w dupę laskom próbując się im przypodobać? Bo więcej pomysłów na ten moment mi nie przychodzi do głowy (
co do pierwszego to nie jestem przekonany. Powiedziałbym, że raczej mniejsze. Starsi kolesie właśnie chcą przyszpanować posiadanym hajsem - skoro są sami tyle lat to zostaje im ta droga podrywu, bo najwidoczniej wszystkie inne nie działają. Skąd ta korelacja, że starsi wolą niezobowiązujące relacje? skąd ten wniosek?


@dzkeson: nie korelacja, że starsi wolą niezobowiązujące relacji, tylko że starsi zazwyczaj szukają w dużo młodszych niezobowiązujących relacje (wiadomo, różnie może być, ale 40latek
@Nowelizacja: Aa rozumiem o co Ci chodzi teraz. Z drugiej strony takie młode damy też często szukają takich sugar daddy - przykład megakot z 16stką. Teraz pytanie, które jest z nich jest gorsze - ten, który wykorzystuje zasoby do czynności seksualnych z małolatkami, czy te małolatki, które się na to zgadzają
Aa rozumiem o co Ci chodzi teraz. Z drugiej strony takie młode damy też często szukają takich sugar daddy - przykład megakot z 16stką. Teraz pytanie, które jest z nich jest gorsze - ten, który wykorzystuje zasoby do czynności seksualnych z małolatkami, czy te małolatki, które się na to zgadzają


@dzkeson: no takie z "daddy issues" może nie tyle szukają sponsora, co osoby, która zastąpi ojca (a przecież będąc ojcem tej
@rozowyslonikx: Czemu raz to nazywasz randką a raz challengem?

Randka dla faceta: Wyjście do kina, na spacer, poznanie się, zwykle po wcześniejszej dłuższej znajomości

Randka dla p0lki ku*wy: Nażarcie się za free na koszt ogra, facet musi płacić

Ot taka różnica, a tobie tania prostytutko jak zawsze mela na wytapetowany ryj, hatfuuu
@Nowelizacja: ech smuteg.
Chlop jak byl 20 latkiem to nie lazil po randkach z Polkami tylko sie uczyl i prwcbwzowal od 22 roku zycia, a teraz widzi ze Polki w tym okresie oczekiwaly ze bedzie randkowal z nimi i prwnie dawaly na prawo i lewo a chlop grzecznie pracbazowal.
A teraz jusz za stary na Polke i same uzywane zostaly dla chlopa.
@eternalzz: chłop może mieć wymagania, ale chłop powinien sobie zdać sprawę z tego, że młodsze chcą doświadczonych, rówieśniczki chcą doświadczonych - więc chłop jest bardzo nisko pod względem atrakcyjności :(