Wpis z mikrobloga

@Redzi89: a ja się zgadzam, nie wiem czy ze wszystkim co ma OPek w głowie, ale też uważam że to po prostu jakieś dziwne, a jednocześnie inne, no bo dlaczego pary m+m miałyby być oceniane takim samym kluczem jak pary m+k? I w ogóle wydaje mi się że taniec m+k daje zupełnie inne możliwości, jesli chodzi o ruchy kobiety itd, niż m+m gdzie tej płci przeciwnej brakuje.
  • Odpowiedz
@pies_ogrodnika: Jak jesteś ćwiczony od małego to nie ma większej różnicy. Oni nie są ale po tych telewizyjnych tańcach nikt się większego poziomu nie spodziewa, bo tam się liczy show.
  • Odpowiedz
Ale po co? Gej wyparuje jak tańczy z kobietą?


A ty wyparujesz jak zatańczy z facetem? XD

To jest właśnie to chore myślenie, MI coś się nie podoba, więc TY nie możesz tego robić.

Jak ci się nie podoba to jest takie magiczne urządzenie zwane pilotem. Za jego pomocą możesz wyłączyć telewizor.

@Logytaze:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
mieć ból tyłka, bo jakiś facet będzie tańczyć w TV z innym facetem, ja je#ie

Czekam na czasy, w których homofobia będzie karana tak samo jak inne formy dyskryminacji

@MichuB: O i widzisz, sam sobie wyjaśniłeś, dlaczego on ma "ból tyłka".
  • Odpowiedz
A ty wyparujesz jak zatańczy z facetem? XD


@lagi_mozgu: Nie paruję. Jedynie dziwię się, że OP-owi przyklejacie łatkę homofoba. Niestety ty wy musicie gotować bigos, bo ktoś śmiał skrytykować program w TV ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
hetero to nie choroba psychiczna. A tak w ogóle to co to jest "promocja" ostatnio używacie tego w opór a nie wiecie kiedy używać.


@hamuj_sie_hamuj_sie: co do promocji, to używają tego głownie homofoby mówiąc o "promocji LGBT", więc może sam mi powiesz. I tak, hetero to nie choroba psychiczna, a orientacja seksualna, podobnie jak bycie homo, czy bi.

No i opowiedz w jaki sposób taniec w parze homo jest wciskaniem wszędzie
  • Odpowiedz
@SarahC: ja jednak pozostanę przy swoim. Przeciez jest tak że są ruchy w danym tańcu charakterystyczne dla kobiety, są ruchy charakterystyczne dla mężczyzny. A taniec to najczęściej połączenie tych (różnych) ruchów. A po drugie to jakiej się jest orientacji wcale nie oznacza że tańczy się z płcią przeciwną bądź też nie. Oni tam mają tańczyć a nie uprawiać seks.
  • Odpowiedz