Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy Mircy,
Mam problem z sąsiadem.
Gość notorycznie conajmniej 2-3 razy dziennie wychodzi na balkon i jara trawe.
Mieszkamy na ostatnim piętrze ale na 100% czuć to nie tylko u mnie w mieszkaniu, ale też pod nami.

Najpierw oczywiście spróbuje z typem pogadać, ale nie wiem czy to coś zmieni... jeśli nie to co mi zostaje?
Czy jak zadzwonie na policje to coś się stanie?

Z drugiej strony jak o tym myślę to chłop może mieć medyczną na receptę (czy policja może to sprawdzić? wątpię, ale w sumie to nie wiem).
Może palić CBD, które jest w każdym sklepie (mi to śmierdzi jednakowo więc nie wiem).

Bardzo bym nie chciał, żeby się okazało że typ sobie jara, może przechowuje w domu narkotyki, a ja nic nie moge zrobić
Proszę o poradę


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e83898d0bd886629be8111
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 95
Bardzo bym nie chciał, żeby się okazało że typ sobie jara, może przechowuje w domu narkotyki, a ja nic nie moge zrobić


@AnonimoweMirkoWyznania: Jakby miał medyczną na receptę to by miał takie same "narkotyki", śmierdzące dokładnie tak samo XD Jak ci śmierdzi to powiedz gościowi żeby palił gdzie indziej albo tak żeby Ci dym nie leciał w okno, a nie chcesz iść na pały.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli sąsiad nie przychyli się do naszego żądania, możemy rozważyć skierowanie sprawy na drogę sądową. W związku z tym warto zapoznać się z przykładami wyroków w sprawach, w których sądy uznały, że doszło do naruszenia dobra osobistego biernego palacza. Interesujący jest zwłaszcza wyrok Sądu Apelacyjnego w Krakowie z dnia 7 czerwca 2013 r. w sprawie o sygnaturze akt I ACa 425/13. Pozew został złożony przez powoda, który chorował na ciężką
@AnonimoweMirkoWyznania: nie masz innego wyjścia jak się przyzwyczaić do zapachu (swoją drogą nikomu normalnemu ten zapach nie przeszkadza), bo jak jak rozprujesz się na psach to nie dostaniesz ochrony, a gangsterzy szybko zlokalizują szczura i w najlepszym wypadku będzie tylko łamanie kończyn i rekompensata strat z Twojego mieszkania
co w biernym wdychaniu zioła jest niebezpiecznego. Bo w sumie nie wiem


@Tygrysia_Lilia: Np. jeśli ktoś ma w rodzinie schizofrenika to szansa na zachorowanie przy paleniu zielska wzrasta kilkukrotnie