Wpis z mikrobloga

  • 29
@robert5502 nie jestem jakimś lokalnym patriotą i Siedlcom też w pewnych kwestiach należą się grzmoty ale jedź do JAKIEGOKOLWIEK innego miasta w PL ok. 80k mieszkańców to dopiero powiesz "o ja #!$%@?". A że cię nie stać na Warszawę to siedź w Mińsku Mazowieckim albo innym Nasielsku czy Grójcu. Nie zrozumiem tego mema nigdy. Za drogo w stolicy a 90 km za bardzo prowincja. Typowe dla "paryżan" spod Warszawy xD
  • Odpowiedz
@art212: 90% racji. Siedlce to chyba najładniejsze miasto na Mazowszu, a importowane wieśniaki z Warszafki mogą sobie leczyć kompleksy dalej, ale

jedź do JAKIEGOKOLWIEK innego miasta w PL ok. 80k mieszkańców to dopiero powiesz "o ja #!$%@?


Tu się zapędziłeś - sorry ale np. Nowy Sącz, Lubin czy Jelenia Góra wyglądają lepiej. I mają co najmniej nie gorsze perspektywy dla mieszkańców.
  • Odpowiedz
@robert5502:
Bez kitu ale myślałem, że to mem o Białorusinach xD.

ale jedź do JAKIEGOKOLWIEK innego miasta w PL ok. 80k mieszkańców to dopiero powiesz "o ja #!$%@?".


@art212:
Zapraszam na Śląsk - Tarnowskie Góry. Fajne miasteczko, domy niestety drogie xD.
  • Odpowiedz
@robert5502: Siedlce nie byłyby takie zle gdyby nie zarobki XD Jak szukałam tam pracy 4 lata temu to na oczekiwania rzędu 3k robili śmieszne miny. Zarobki 2x niższe niż w Wawa ale wynajem mieszkania nie jest o polowe tańszy niestety.
  • Odpowiedz
@Nienachalny_Janusz: nie napisałem, że Siedlce są najładniejsze ever bo na pewno jest kilka ładniejszych ale też nie powinny mieć kompleksów jakie im przypisują. Swoją "sławę" chyba zawdzięczają położeniu na wschodzie kraju i kiedyś może rzeczywiście były prowincją ale teraz gdzie ta granica się zaciera?
  • Odpowiedz