Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@niewiadomocowscenariuszujest: @Yog-Sothoth: raczej gówno prawda, czekam na jakieś potwierdzenie spoza twittera
https://telanganatoday.com/fact-check-claims-of-brazilian-government-permitting-civilians-to-kill-robbers-false
Ale nie ukrywam, że patrzę na to z przyjemnością. Stawiają na szali czyjeś życie, więc ich własne jest po drugiej stronie. Skoro policja nie jest w stanie tego opanować, to nie dziwię się, że ludzie biorą sprawy we własne ręce.
  • Odpowiedz
@Bielecki @Yog-Sothoth:
Oops mój błąd( ͡~ ͜ʖ ͡°) Mały update od kogoś żyjącego w Brazylii:

You obviously know nothing of Brazil. I'm brazilian. Previous leftist gov. Lula da Silva passed laws that PROTECTS criminals and treat them as "victims of the system". They DO get arresred by the police, but judges release them right after!! It's very common those criminals have a long list of criminal records.
  • Odpowiedz
niby spoko, ale nie chciał był być motocyklistą przy takim prawie, nigdy nie wiadomo czy kierowca nie zechce mnie rozjechać, bo uzna że kogoś chce napaść


@zabolek: proszę pana, nikt panu nie karze identyfikować się z syndykatem poprzez posiadanie motoru. Wystarczy nie podchodzić z bronią, nocą, do samochodów osobowych :)
  • Odpowiedz
@niewiadomocowscenariuszujest: Najbardziej mnie ciekawi to jak oni sobie randomowo w nich wjeżdżają. Rozumiem jak cię napadają co widać na kilku nagraniach. Wtedy jasne, że do takiego strzelasz lub próbujesz potrącić. Ale tu na kilku filmikach widać jak kompletnie randomowy chłop sobie ot tak w nich wjeżdża i odjeżdża. Zupełnie jakby to był jakiś sport.

Przez pryzmat kraju europejskiego i naszego prawa to jest taka abstrakcją.
  • Odpowiedz