Wpis z mikrobloga

To jest właśnie to prawicowe poszanowanie historii i ich bohaterów.

Przed Państwem Pani Irenka, prawicowa maskotka partii rządzącej na #twitter.

Pani Irenka wpadła na genialny pomysł i zapytała po której stronie w #powstaniewarszawskie walczyła Pani Traczyk-Stawska.

Pani Stawska zasłynęła m.in poprzez fakt wrzucania piachu w tryby dobrze naoliwionej, pisowskiej machiny historycznej i jak już wszyscy zdążyliśmy się przekonać przez ostatnich siedem lat - kto podniesie rękę na władzę, to ta ręka zostanie mu odrąbana i aby nie było ci zbyt przykro, wylejemy na ciebie wiadro pomyj, gnojąc cię wśród opinii publicznej i zaczniemy umniejszać twoim dokonaniom i posądzać o kolaboracje z wrogiem.

Żadnym innym środowiskiem i wyborcami nie gardziłem tak bardzo, jak tym prawicowym barachłem.

Ha tfu im na mordy.

https://twitter.com/ISzafranska/status/1554722453502435328?t=8Wkphu6izZsvsE7YGA3WEA&s=19

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #historia
Pobierz vulfpeck - To jest właśnie to prawicowe poszanowanie historii i ich bohaterów. 

Pr...
źródło: comment_1659529482XikevfsqB0NbUNmPi2OzjR.jpg
  • 36
@Sin- PiS nazywa się prawicą (a konkretnie zjednoczona prawica), mimo, że wcześniej Kaczyński deklarował się jako centrum, gdyż chciał zapobiec temu, żeby nie wyrosła partia prawicowa, która podbierze elektorat, który został już zagospodarowany przez PiS.

Tak robiła Sanacja - Twórz i przejmuj organizacje, by nie pozwolić, aby inni się zorganizowali.

Mówił o tym prawa ręka Kaczyńskiego - Adam Lipiński, że chodziło im o to, żeby zapobiec powstania np. Konfederacji na prawo od
@Volki: Mój drogi. PiS to byli głównie działacze AWS skupieni wokół Lecha Kaczyńskiego. PO zaś założyli: Donald Tusk (dawna UW), Maciej Płażyński (dawna AWS) i Andrzej Olechowski (wówczas niezależny, dawniej związany z AWS). I nawet próbowali swoich sił wspólnie (PO-PIS) a dopiero później ich drogi się rozeszły. Znam historię bo kiedy interesujesz się polityką i chcesz być odrobinę świadomym wyborcą to sobie śledzisz co się działo i dzieje.

Ty się odwołujesz