Wpis z mikrobloga

@Neroxovaty:

Jakie objawy, ze kwalifikuje sie do regeneracji? Bedzie mozna powiedziec cos wiecej.
Mialem identyczny silnik (2012 rok polift). Sama dwumasa przynajmniej 2 lata temu to bylo w granicach 2.5-3k (juz nie pamietam dokladnie czy blizej 2.5 czy 3k).
@qscc: oprócz hałasu po odpuszczeniu gazu nie ma żadnych objawów znajomy polecił najpierw dolać olej bo może się kończyć i dodać jakiś syntetyk jeśli to nie pomoże to muszę jechać gdzieś na warsztat szukam taniego wariantu czy regenerować czy kupić używana
@Neroxovaty:

U mnie przy zakupie poszarpywal na 1 biegu tak jakby zrywal kapcia niezaleznie jakbys nie ruszyl. Liczylem sie z robieniem dwumasy+sprzegla.
Jak przyjechalem na urlop do Polski i pojechalem do mechanika to okazalo sie, ze mialem juz niewiele oleju w skrzyni i mechanizm roznicowy (o ile mnie pamiec na myli to juz przeszlo 3 lata) dostal po dupie. Po krotkim namysle padlo na wymiane skrzyni biegow na uzywana ktora kosztowala
@qscc: Mam nadzieje ze dolanie nowego oleju cos pomoże koleś mówi ze doda jakiś syntetyk wziął to chyba na logikę skoro nic się nie dzieje oprócz nie dużego hałasu to może to tylko to, nie widzi mi się teraz kosztowna naprawa ale jak będzie trzeba to niestety zrobię szkoda mi sprzedać auto 2010 biała zadbana wizualnie nie sprzedam za grosze teraz żeby kupić kota w worku ;D