Wpis z mikrobloga

Popadłem w obsesję. Góry stały się jakimś sensem życia. Źle się czuję bez łażenia. Północna Polska, gowniany krajobraz, płasko.
Góry leczą z depresji. Nie przeszkadza mi gówniana pogoda. Jedynie burza odstrasza, ale szczerze mowiac chora fascynacja i ciekawosc powoduje to ze chetnie bym spedził czas na kasprowym w budynku PKL podczas huraganu ;) chodziłem granią wierchów w silnym wietrze, ale to nie bylo nic takiego.

Miałem lęk wysokości, udałem się w góry aby sprobowac z tym walczyc. Popieprzyło mi się w baniaku, że teraz szukam dobrej ekspozycji. Jestem poki co leszczem, ale magicznie w górach nabieram energii do łażenia. Jak tu byc blizej gór i nie zbankrutować? :D

W górach lubię przyrodę, taką jakiej nie mam na codzień, ale najbardziej chodzi same wysokości. Szkoda że tatry nie mają z 1000 metrów więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°) #tatry #gory #gownowpis
Czyste_Buty - Popadłem w obsesję. Góry stały się jakimś sensem życia. Źle się czuję b...

źródło: comment_1659563959QNxdjX6T0tYMFWtpzY5oPT.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@pavl_: Ja bardzo chętnie, zawsze gdy tylko się da. Teraz dopiero w cholernym wrześniu :/ jakis czas temu wrociłem z tatr, a juz się zle czuję :O

Ps. Lubię łazić zimą :D
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy: Nie wiem, kazdy ma jakis powód. Ja tam po prostu cholernie się dobrse czuję, im wyzej tym lepiej. Lub im blizej gór. Czasami na szlakach mozna spotkac samotnikow ktorzy doslownie medytują, gdzieś na buli pod rysami albo na kazalnicy :)) chyba tez sprobuję ;)
  • Odpowiedz
@pavl_: To bysmy się obaj zagadali XD ogranicza mnie tylko czas i kasa. Aaa no i nie mam wiedzy wspinaczkowej. Nie kozystałem nigdy z lin. Jestem poki co na poziomie takiego planktonu, cout wyzej niz łazili na Morskie Oko Xd ale jeszcze z dwa lata i opanuję liny też ;)
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: też uwielbiam góry, ale tym że północna Polska to płasko itp to już bym nie przesadzał. Sam jestem z pomorza środkowego i zawsze jak coś do lasu można jechać na spacer, albo nad morze w spokojne miejsce gdzie ludzi nie ma. Pomyśl co mają ci ze środkowej Polski... Zawsze się zastanawiałem jak oni sobie radzą np latem. U nas na północy to chociaż morze, nieco jezior no i bardzo dużo
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: Ja szukam kogoś kto czuje to samo do gór co ja, porozmawiać i przejść przez hale gąsienicowa i przez Zawrat do piątki albo przez kozią przełęcz, lub przejść granaty zielonym szlakiem spod zmarzłego stawu i zejść ze skrajnego do czarnego stawu gąsienicowego z powrotem.

Jadę ze znajomymi, niestety ich góry nie interesują a raczej Bajlando.. no cóż pewnie pójdę sam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://youtube.com/watch?v=j8ynOuoZbIs&feature=share
  • Odpowiedz
@Ziemniak43212: Wlasnie czasem lepiej samemu, niz z kims kto tego nie czuje. Rozumiem ze mozna nie miec takiej obsesji, ale imho jesli chodzi o same widoki, przyrodę… to nic w Polsce nie ma do Tatr nawet podjazdu, wiec twoi ziomkowie powinni miec trochę frajdy.
No ale cóz. Jedni wolą morze, inni siedziec w domu a inni taterki. Sam mam tak ze za duzo z domu nie lubię wychodzic xd moje miasto
Czyste_Buty - @Ziemniak43212: Wlasnie czasem lepiej samemu, niz z kims kto tego nie c...
  • Odpowiedz