Wpis z mikrobloga

Pewnie od razu mnie zwyzywają od onuc itp ale w sumie to #!$%@?. Do pracy przyszedł ukrainiec, który ochoczo opowiadał że pochodzi z chersonia i ma tam jakichś kolegów z obrony terytorialnej którzy łapią ruskich jeńców i odcinają im głowy. Tak się teraz zastanawiam ile zbrodni wojennych popełniają obie strony i po jakim czasie to wszystko wyjdzie na jaw. Chętnie przeczytam książki na temat zarówno ruskich jak i ukraińskich zbrodni. O ile pro ukraińska propaganda na takie książki pozwoli
#ukraina #wojna
  • 52
  • Odpowiedz
@thewickerman88: XDDD jak możesz tak interpretować moje słowa i sugerować mi że sugeruję że te zbrodnie są sobie równe XD to już fikołek całkowity. A tak na poważnie spróbuję wytłumaczyć żebyś mnie zrozumiał. Nie udzielam się w wątkach ruskich bo to jest oczywista oczywistość, że popełniają oni zbrodnie. Nigdy nie popierałem rosji w tym konflikcie i nie zamierzam, każdy z nas widzi co tam się dzieje i nie ma potrzeby pisać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szmicer:

co by to dało że bym go torturował

To, że jego koledzy dobrze się zastanowią, zanim pójdą w jego ślady.
Wład Palownik widząc zbliżającą się turecką armię (Turcy w roli napastników) umieścił na jej drodze las nabitych na pal tureckich jeńców. Okrutne? Oczywiście. Ale skuteczne, bo Turcy się wycofali w podskokach. ¯\_(ツ)_/¯
Z kacapami też da się gadać tylko w taki sposób. Jak im nie przylejesz dość mocno, to nie
  • Odpowiedz
@Szmicer: no tak ale Twój wpis to sugestia, że te zbrodnie wojenne po stronie ukraińskiej są równie oczywiste,
że powstanie książka w której będzie można o tym poczytać,

ja też mogę napisać, że np. chętnie kupię książkę która mówi o pedofil w sejmowych hotelu poselskim,
nic nie sugeruję, mam znajomego co tam mówił, że dzieją się różne rzeczy, prostytutki, orgie, itd.. i w sumie jakby była książka o pedofil to chętnie
  • Odpowiedz
@13f14: Wiesz sam fakt nabijania głowy na pal nie budzi we mnie odrazy o ile ucięto głowę martwemu człowiekowi. Bardziej porusza mnie fakt znęcania się nad żywym człowiekiem by zaspokoić swoje chore żądze.
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Tak, to sugestia że ukraińcy popełniają zbrodnie wojenne i chętnie bym o nich poczytał. Myślę że każdy zdrowo myślący człowiek zdaje sobie sprawę z tego że do takich sytuacji tam dochodzi. Nie oceniłem we wpisie żadnej strony, nie napisałem że ukraińcy to zwierzęta, po prostu napisałem że chciałbym się dowiedzieć do jakich sytuacji tam dochodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szmicer: to nie było nabicie głowy na pal, tylko posadzenie dupskiem na palu na żywca. Zresztą mniejsza o to. Napastnik - zbrodniarz musi wiedzieć, że spotka go coś strasznego, jeśli nie odpuści.
  • Odpowiedz
który ochoczo opowiadał że pochodzi z chersonia i ma tam jakichś kolegów z obrony terytorialnej którzy łapią ruskich jeńców i odcinają im głowy.


@Szmicer: Nie zapomnijmy o tym, że takie AK potrafiło np. wysadzić bombę na cywilnym dworcu w Berlinie! STRASZNE!

A tak seril, to TBW w "zbrodnie" dokonywane na żołnierzach armii najeźdźczej w okupowanym kraju. Ja uważam że prawo wojenne winno być jednostronne, tj. że obrońcy na jego terenie wolno
  • Odpowiedz
@Szmicer: no ja jakbym chciał się dowiedzieć to bym po prostu zapytał jakoś w stylu "czy są jakieś informacje o zbrodniach wojennych popełnianych przez stronę ukraińską? czy są jakieś przecieki z ukraińskiego wojska o toczących się postępowaniach wobec własnych żołnierzy?" ktoś tam pewnie coś słyszał, ktoś coś by odpowiedział, pokierował,

jest to ciekawy temat, no takie zaczynianie od tego, że ma się nowego znajomego z pracy co ma znajomych co odcinają
  • Odpowiedz
  • 0
@Szmicer oni nie rozumieją ze wojny to przestażałe tematy. Istnieją tylko dlatego że wciąż istnieją politycy jako zawód ¯_(ツ)_/¯ a plebs myśli że to ich biznes xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szmicer: 600 lat, choć na pal nawlekano w innych miejscach także w bliższych nam czasach (polecam trylogię Sienkiewicza, tam są przynajmniej dwie sceny wykonania tej kary).
Poza tym mowa o kacapach, a ci zatrzymali się w rozwoju mentalnym właśnie kilkaset lat temu, co zresztą widać na Ukrainie. Dlatego trzeba im zrobić kuku, bo tylko to do nich dotrze.
Wolałbym, aby kacapy siedzieli i siebie i nikogo nie napadali, no ale nie
  • Odpowiedz
Ale nigdy nie poprę takiego zezwierzęcenia typu ucinanie głów, nóg itp itd bo to tylko przypomina mi jak upowcy mordowali polaków na wołyniu a jest to dla mnie ważny temat gdyż moja rodzina stamtąd pochodzi.


@Szmicer: No widzisz, a jeszcze więcej rodzin ma krewnych, których ruskie małpy wywiozły do Kazachstanu (po drodze połowę wywiezionych mordując, połowę gwałcąc) albo ma kogoś zabitego w Katyniu. Też przez ruskich podludzi.

Srał rusków pies. Jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filipterka25:

Cóż - gdyby każdy kraj miał techniczną możliwość dokonania w odpowiedzi na inwazję anihilacji kilku miast napastnika to najpewniej nie byłoby czegoś takiego jak wojna napastnicza.


Dlatego Ukraina potrzebuje broni jądrowej, albo przynajmniej schowania się pod natowskim parasolem atomowym. Żeby fiutina palec na atomowym guziku nie swędział.
  • Odpowiedz
@Szmicer: można mordować armię agresora i ucinać im lbyz jeszcze jak. A tak to w ogóle to rozpowszechniasz jakieś farmazony i siejesz ferment, więc #!$%@? z takimi manipulacjami do bardziej chłonnego środowiska. Realne takie historyjki jak to zajęcie kijowa w trzy dni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szmicer: Na wojnie z ludzi wychodzi takie zło, że ciężko nam to sobie wyobrazić. Poczytaj opisy bestialstw jakich dopuszczali się żołnierze w czasie ostatniej światowej, im dłużej trwa konflikt tym więcej będzie gwałtów, morderstw i torturowania jeńców i cywili. Nie zobaczysz tego w filmach bo nikt nie chce o tym pamiętać, wojna to głównie strach, zmęczenie, smród, krew, jęki umierających i bezkarność. Ukraińcy mają lepszy dział marketingu i dlatego widzimy głównie
  • Odpowiedz
@Szmicer:

Logika wykopków. Jak Polacy na Wołyniu brali odwet na Ukraincach za ich mordy to wykopki krzyczą, że Polacy nie lepsi od Ukraińców i nie można usprawiedliwac ich postępków. Jak Ukraincy biorą nieludzki odwet na ruskich to wszystko ok.
  • Odpowiedz