Wpis z mikrobloga

#forainternetowe #tagujetogowno #kolej

Co jest gorszego niż "poszukaj odpowiedzi w Google"?

Forum infokolej, wątek o skomunikowaniu pociągów. Dziewięć stron i nikt nie napisał jak według przepisów to działa, są tylko mniej lub bardziej odważne teorie i odpowiedzi do nich: "nie, według przepisów, to jest inaczej" - ale jak jest, to już napisać się nie chciało :D Oczywiście znaleźć nigdzie nie mogę tych informacji (Jest tylko karta praw pasażera z UTK która rozwiewa trochę wątpliwości).

A może ktoś ogarnięty jednak wie?
  • 6
Co jest gorszego niż "poszukaj odpowiedzi w Google"?


@AgresywnyKaloryfer: (#) Ostatnio natrafiłem na zagramaniczne forum gdzie koleś spytał jak w SQL usunąć wszystkie tabele z bazy danych i zamiast dostać odpowiedź wywołał 3-stronicową dyskusję po co właściwie mu to. Zwątpiłem w ludzkość.
@AgresywnyKaloryfer: kolejarze i miłośnicy kolei to najbardziej specyficzna grupa tworzaca fora. Każdy tam wie lepiej, kazdy zna przepisy lepiej i zawsze nzajdzie się jakis typ ktory neguje co mówia inni, potem tworza sie gównoburze z których nic nie wynika. A najgorzej jak jestes zielony w temacie. Najczesciej odpowiedź wtedy brzmi: to juz było szukaj w pasku wyszukiwania tematow, my nie mozemy ciagle o tym pisać. Lubie kolej, ale ludzie z tego