Wpis z mikrobloga

@noopek2: a mnie bardziej interesuje skąd ludzie wiedza ze to oszustwa. Kupowali? Tzn sami chcieli oszukać system i kupić sobie uprawnienia bez egzaminów i wiedzy? Zrobić legitne lewe dokumenty w dzisiejszych czasach jest dość trudno, trzeba mieć wtyki i płacić odpowiednim ludziom. To nie taka tania zabawa, często taniej jest zdać sam egzamin.
@noopek2: a mnie bardziej interesuje skąd ludzie wiedza ze to oszustwa. Kupowali? Tzn sami chcieli oszukać system i kupić sobie uprawnienia bez egzaminów i wiedzy? Zrobić legitne lewe dokumenty w dzisiejszych czasach jest dość trudno, trzeba mieć wtyki i płacić odpowiednim ludziom. To nie taka tania zabawa, często taniej jest zdać sam egzamin.


Jestem na grupie na FB oszustwa olx czy jakoś tak codziennie po kilka postów jak ktoś się nabrał
@fraciu: No ja wiem bo widziałem czubów co wysłali "zaliczkę" i płakali na grupie bo kontakt się urwał ale jak mi nie wierzysz to napisz po prostu do niej to się przekonasz albo wpisz w google oszukany na kupno prawo jazdy znajdziesz pełno artykułów.

Nie zaprzeczę że nie ma takiego czegoś jak kupowanie prawa jazdy na ukrainie ale to raczej nie spamują tym na byle grupach z pseudo oficjalnych kont żeby
@fraciu: Tylko pytanie czy te kupione prawka na ukrainie są oryginalne, myślę że nie to zazwyczaj są podrobki i widziałem program drogowki jak sprawdzali ukraincow i jeden policjantów zauważył że na prawku nie ma zabezpieczeń i zabrał mu je po czym przyjechał po auto inny ukrainiec który okazało się też miał podrobione xd
@niko444 normalnie, dlatego trzba tyle na to czekać bo przychodzisz formalnie wszystko. Z szkołami tak samo tam jest. U nas jeden musiał rok w firmie siedzieć bo tyle "robił" kategorie.
@Kashankovsky: Tylko Polska to już wie, a że musisz potem takie wymienić na nasze, to oni wysyłają na Ukrainę oficjalne zapytanie czy widnieje w systemie (i mogą sobie sprawdzić, czy byłeś na Ukrainie). Czy twoje zamówione prawko to będzie sam plastik, czy może z wpisem do systemu - totolotek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZAKAPIOREK: Ukraina to jest normalny kraj, płacisz i masz. Mam w robocie typa co ma dyplom lekarski, dostał na 40 stkę od żony. Jeżeli chodzi o prawo jazdy to tak to się załatwia, znam ludzi co mają prawo jazdy na ciężarówkę i szef im wykupuje jazdy doszkalające bo wychodzi, że nigdy nie siedzieli za kółkiem czegoś większego od passata.