Wpis z mikrobloga

Wy też macie takie problemy z Vectrą?
2-3 razy w tygodniu wywala internet na 1-2 godziny. Obecnie nie mam internetu od dwóch i podobno "awaria" potrwa do 16. Przedwczoraj nie było internetu od 9 do późnego wieczora. Dodatkowo router który dostałem ma zasięg kilku metrów i w pokoju obok już nie łapie zasięgu. Musiałem na własny koszt dokupić drugi router żeby mieć internet w całym mieszkaniu. Co więcej, mam najwyższy możliwy pakiet a szybkość jest gorsza niż na routerze od Orange 6 lat temu. Tak, 6 lat temu router od Orange na wykupionym średnim pakiecie dawał lepsze wyniki niż ten śmietnik od Vectry daje obecnie o to na najwyższym pakiecie. #!$%@?, pajace z #vectra ogarnijcie się bo to jest jakiś absurd. I żebym jeszcze na jakimś zadupiu mieszkał ale to się w stolicy dzieje XD
Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać? Inny operator nie wchodzi w grę bo Vectra wykupiła sobie wyłączność na całą inwestycję na dwa lata
Próbował ktoś ze starlinkiem w bloku? Serio, dam każde pieniądze żeby móc normalnie pracować i nie użerać się z tą śmieciową firmą #zalesie #router #internet #informatyka
  • 5
@Osiedlowydiler: Może to chodzi o miejsce zamieszkania. Jak czytam różne fora czy faceboka i widzę narzekania ludzi na Vectrę to się naprawdę dziwię, bo ja nie mam żadnych problemów z netem. Może czasem wyskoczy awaria raz na pół roku i tyle.
@M0ke: vectra i multimedia to to samo? jak było 150mbps, tak od 2 dni jest max 10mbps i nie wiem czy były jakieś zmiany czy jest to jakaś awaria i ograniczenie tymczasowe ;/
@Xaget: to samo. Od 2 dni niestabilne łącze, resetowałem modem do fabrycznych, jak zadzwoniłem po technika to typ mi mówi, że przyjdzie za tydzień XD