Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 833
Tydzień temu pisałem o dziadach bez świateł podczas deszczu, dziś mniej niebezpieczni ale nadal - królowie lewego/środkowego pasa.

Przede mną setki metrów wolnego pasa prawego i tylko ja na nim. I co ciekawe. Większość tych aut jechało wolnej ode mnie i ich wyprzedziłem z prawej.

#samochody #motoryzacja #bezpieczenstwo #autostrady #januszelewegopasa
Pobierz
źródło: comment_1659766267iEKnyKQa4QjOPQcRPWhSLP.jpg
  • 127
Większość tych aut jechało wolnej ode mnie i ich wyprzedziłem z prawej.


@soadfan: To jest najgorsze, po co siedzieć na lewym pasie jak zamulasz. Albo zjeżdża ci taki na lewy pas żeby wyprzedzić i jedzie 2km/h szybciej niż typ po prawej (_ )
@Mithrindil: Oczywiście. Nie trzeba żadnych przestrzegać. Z resztą jak ani policja, prezydent ani posłowie nie przestrzegają przepisów to dlaczego niby ktokolwiek inny ma to robić? Mieszkamy w Polsce i kodeks drogowy to tylko sugestie. Jak się bardzo chce to można. Najwyżej trzeba potem trochę zapłacić na papugę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soadfan: tak bardzo się zgadzam XD, jechałem wczoraj na S8 i już się #!$%@?łem i po prostu podjezdzalem do nich i trabilem i mrugalem światłami żeby zjeżdżały dałny, poza tym dodalbym jeszcze to że Polaczki nie wiedzą co to tempomat i co chwila trzeba zmieniać prędkość albo wyprzedzać tego samego typa po 5 razy bo raz mu się wciśnie gaz mniej a raz bardziej
@wwkbt: Tylko na S w wawie prawy pas sie czesto staje pasem do zjazdu/skretu, wiec jak ktos chce spokojnie jechac to musi prawym lub lewym.