Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 152
#wojna #rosja #ukraina
W przestrzeni informacyjnej dużo mówi się o skandalu wokół raportu organizacji praw człowieka Amnesty International.

Główny urząd AI opublikował raport, w którym oskarżył Siły Zbrojne Ukrainy o narażanie ludności cywilnej poprzez rzekome umieszczanie baz w obiektach pozamilitarnych.

Według AI ofiara stała się złym agresorem.
Pobierz
źródło: comment_1659866332hNi7otLD0HzhMDa25FfGYt.jpg
  • 76
Szefowa ukraińskiego AI podała się chyba do dymisji i szefostwo polskiego oddziału powinno zrobić to samo i wymusić złożenie funkcji przez całą wierchuszkę AI.

Nigdy nie zajmowałem się działalnością AI, jednak zakładałem że raporty są co da zasady w porządku.

W moich oczach to jest koniec AI i nie zaufam więcej żadnemu raportowi.

Dalsze ważenie, ilie zrobili dobrego, a ile zrobili złego nie ma sensu.

AI działa na rzecz rosyjskich barbarzyńców, którzy
@mexxl: No tak, bo Ukraina nie może robić nic złego, to aniołki. widze że Ukraińska propaganda wam już na głowę siada. Ukraińcy będą różne złe i dobre rzeczy musieli robić, bo mają nóż na gardle, z Buczy też wygonili międzynarodową komisję, która badała zbrodnie, i nagle wyszło że Ukraińcy sobie dodali ofiar, a sami odstrzelili trochę kolaborantów, Taka jest wojna, i Ukraina musi tak robić bo z kacapami nie można inaczej
@Makak87: Tak. Trochę mnie rozśmieszył, ( Zarzuty że ofiara się broni, nie tak jak powinna XD ) Ale jest w tym dużo prawdy, Ale co z tego skoro z kacapami się nie da inaczej, Tylko teraz kreml będzie miał co wrzucić do swojej machiny propagandowej.
@GULO666:

No tak, bo Ukraina nie może robić nic złego, to aniołki. widze że Ukraińska propaganda wam już na głowę siada.


No wiec odnosnie tej wypowiedzi, na podstawie raportu AI, ktory przeciez czytales, napisz mi prosze co niby ''Ukraina robi zlego''.

Poprosze dokladnie o co jest Kijow oskarzany, z jakich paragrafow oraz jakie ma AI dowody na poparcie tych oskarzen.
@GULO666: no to po co zarzucasz że komuś Ukraińska propaganda siadła?
Dobrze wiesz że celem jest jak najszybsze wycofanie Putina z Ukrainy i rozpoczęcie inwestycji na Ukrainie, po to żeby w końcu zaczęła przynosić zyski Europie. Zobacz ile lat minęło od odłączenia jej od ZSRR a jak mało udało sie jej wypracować w tym czasie.
@mexxl: Przestań siać propagandę. AI chodzi o to, że nie wolno stawiać np. obrony PLOT na dachu aktywnego przedszkola a potem dziwić się, że giną cywile. Tak jak np. UKR chowało sprzęt militarny w galerii handlowej a jak została zniszczona to udawała, że Rosja celowo atakowała cel cywilny.

Czy wszystkie bordo na wykopie z tagu Ukraina to są agenci wpływu, czy aż tak zakłamani jesteście?

CYWILE nie chcą UMIERAĆ, to wszystko.
W moich oczach to jest koniec AI i nie zaufam więcej żadnemu raportowi.

Dalsze ważenie, ilie zrobili dobrego, a ile zrobili złego nie ma sensu.

AI działa na rzecz rosyjskich barbarzyńców, którzy chcą nas wszystkich cofnąć do ery kamienia łupanego, zamiast sami się zreformować.


@TiempoSanto: Napisali coś, co nie zgadza się z Twoim przekonaniem, więc nieważne co robią, co robilil jak robili. Ważne, że powiedzieli Ci, że w tym konflikcie nie