Wpis z mikrobloga

@KopecyFan: Jakoś też nikt nie bierze pod uwagę to, że Jerzyk podczas wyścigów wykorzystywał pełną moc silników, a Roba już zaraz po starcie miał narzuconą zmianę na dużo słabsze tryby. Nawet przy równych bolidach nie miałby z nim szans w takich warunkach. W internetach widziałem, że oczywiście tylko na powrocie i wykopie ktoś zwracał na to uwagę. Punkt na Hokenheimie narobił mu więcej gnoju niż uznania, brytole najchętniej przypisaliby go Russelowi
@KopecyFan: @r3pr3z3nt: poza tym jaki sukces osiągnął kubica? #!$%@? osiągnął. Mi się wydaje, ze właśnie wśród ludzi najbardziej szkalujących kubice, sa ci którzy doskonale pamiętają kim byl Kubica i jak byl postrzegany i jaki mial potencjał, ktory on sam zaprzepaścił i jak porównujesz tego Kubice sprzed 2011, do dzisiejszego, to aż przykro się robi jak sie patrzy jak orlen wydaje wielkie pieniądze, zeby kubica mogl sobie pojezdzic godzine w treningu.
@r3pr3z3nt: Chocby Pan z mojego avatara, no chyba ze chodzi ci o motorsport, to wiadomo, ze nikt nie osiagnal i prędko nie osiągnię tego co kubica, ale porownujac do tego jaki mial potencjal to gowno osiągnął. Chlop mial kontrakt z Ferrari w kieszeni, a teraz poza Polską nikt nawet o nim nie pamieta, przypominaja sobie tylko co jakis czas jak znowu pojeździ w FP1, ale zapominaja jeszcze przed startem FP2. Młodsi
@JacoobCK:

Kubica nie chciał jechać w tym rajdzie, namówił
go do tego jego manager, a Roba kilkukrotnie odmawiał. W wywiadach mówił, że miał złe przeczucia ale ostatecznie dał się namówić.