Wpis z mikrobloga

Baby domagają się żeby szkoła zapewniała darmowe podpaski bo jak to argumentują "okres może przyjść wcześniej niż się spodziewają"

No #!$%@? trzymajcie mnie, chodzą wszędzie z torebkami gdzie mają zestaw kosmetyków, lusterko, makijaże, szminki, pomadki, kredki do oczu, dwie patelnie i toster ale włożyć kilka podpasek na zapas to już problem xDDDD

#kobiety #okres #podpaski #bekazrozowychpaskow
KonwersatorZabytkow - Baby domagają się żeby szkoła zapewniała darmowe podpaski bo ja...

źródło: obraz_2023-05-23_050757208

Pobierz
  • 386
@kluha666: byłam kilkunastoletnią dziewczynką, nosiłam ze sobą podpaski (dalej noszę na właśnie tego typu awaryjną sytuację) w plecaku. To całe nieprzygotowanie to jest jakaś bujda- szkoły organizują zajęcia z wychowania do życia w rodzinie, gdzie dziewczynki dostają pierwsze podpaski. Nie wiem co za problem mieć je w plecaku, serio. Problem nieprzygotowania odpada i nie jest do tego potrzebna darmowa paczka podpasek co miesiąc.
@KonwersatorZabytkow: krytykują cię powyżej, ale masz rację. Podpaskę można (ba, powinno się) mieć ze sobą zawsze i wszędzie, to nie zajmuje dużo miejsca. Argumenty o ubóstwie menstruacyjnym w dobie tak szeroko zakrojonego socjalu, jakim jest 500+, też wydają się być absurdalne. Zaraz pojawią się głosy o patologicznych rodzinach, gdzie dzieci tego 500+ nie widzą, a rodzice przepijają - można wymienić część tej kwoty na bon na podpaski, ale wtedy wszyscy się