Wpis z mikrobloga

@naczarak: Widze w tekście "antyszczepionkowiec" i już wiadomo z kim mam do czynienia. Nikt normalny co ma 2 szare komórki połaczone sznurkiem, nie używa tego pojęcia nawet jeśli jest zwolennikiem szczepionki "na covid". Takie pojecie pojawia sie wtedy kiedy kończą się (nawet sie nei zaczeły) argumenty i wchodzi faza personalnych wycieczek byle tylko obrazić rozmówce.

Taki obraz tego tweeta.
A no tak, bo jak się kogoś nie skazało, to już znaczy, że przestępstwa nie było. IQ poziom mensa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Dzisiaj na Bazarku Różyckiego @aegispolis zeszczał się pod płotem, potem wysmarował klatę masłem i odleciał w bliżej niezdefiniowanym kierunku machając na zmianę raz jednym skrzydłem, raz drugim".

Tak było, przecież to WPIS RANDOMA NA TWITTERZE. IQ poziom @aegispolis ( ͡° ͜ʖ ͡°
@aegispolis: I tak misiu, w cywilizowanym świecie tak to działa, że papier/Twitter przyjmie wszystko, a dopóki nie ma prawomocnego wyroku, albo chociaż oświadczenia rzecznika Policji, to takie dyrdymały należy z automatu włożyć między bajki. Nie trzeba nawet być członkiem Mensy, wystarczy trzycyfrowe IQ.
@naczarak:
Przyznaję, gubię się. Co ma losowa wypowiedź Mazurka ("ej Mati, już lubimy Mazurka") o tym że rzekomo posłowie Konfy są zaszczepieni (może i są, dlaczego mieliby nie być? to indywidualna decyzja) do mojego pytania. Przypominam, pytanie brzmiało: ilu spośród członków tego mitycznego szurjugend zostało skazanych za akty fizycznej agresji? Dysponujesz może takimi danymi?
EDIT: Czytam TUTAJ wstępnie potwierdzenie sytuacji przez policjantów. Chociaż "Jak mówią Onetowi policjanci..." to nadal zbyt mało, by rozsądzić jak wyglądał rzeczywisty przebieg sytuacji. Ale tak, jeśli rzeczywiście patus naruszył nietykalność cielesną dziadka z powodu tego, że ten postanowił się zaszczepić, to oczywiście zasługuje na sprawiedliwe osądzenie i surowy wymiar kary, takie zachowanie jest skandaliczne.
I tak misiu, w cywilizowanym świecie tak to działa, że papier/Twitter przyjmie wszystko, a dopóki nie ma prawomocnego wyroku, albo chociaż oświadczenia rzecznika Policji, to takie dyrdymały należy z automatu włożyć między bajki.


@Dutch: W cywilizowanym świecie prokurator generalny nie jest jednocześnie ministrem sprawiedliwości. I to, że szury są rządowi na rękę, więc ścigać ich się boją nie zmienia faktu, że są nagrania z tych ataków i każdy z nas już
@aegispolis:

W cywilizowanym świecie prokurator generalny nie jest jednocześnie ministrem sprawiedliwości.

Otóż nie, bywa nim całkiem często. Do niedawna często-gęsto nawet w EU (np. w Niemczech). Trend do rozdzielenia tych funkcji jest swoistym novum, datującym się na jakieś może 5 lat wstecz. I nie jest żadnym w żadnym razie demokratycznym standardem wyrytym na kamiennych tablicach tysiące lat temu, ani w Kodeksie Justyniana, ani w dziełach zebranych Monteskiusza.

No, ale