Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach: z doświadczenia mogę powiedzieć że najlepsze żarówki to takie gdzie masz łatwy, szybki i bliski dostęp do gwarancji. Ja kupuję w Leroy Merlin, gwarancja 3 lata, jak któraś się spali to przy okazji zajadę do Leory i od ręki wymieniam na nową.
  • Odpowiedz
@Bratix: Bardzo krótki czas używalności mają widać. Nie można już chomikować rzeczy na lata.

A gwarancja powinna iść od nowa po przyniesieniu wadliwego produktu i wymianie, czy idzie w pierwotnym terminie? Jak miałeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@nowywinternetach czas używalności mają dokładnie taki sam jak 99% innych żarówek, ja mam takie doświadczenia że nie ważne czy żarówka ledowa jest firmowa i droga czy tania i tak i tak się zepsuje. W leroy można zrobić tak że oddają Ci kasę i od razu wędrujesz kupić nową z nową gwarancją od daty zakupu z tym że tutaj może pojawić się problem inflacji przy dużej skali inwestycji :p
  • Odpowiedz
@Bratix: Inwestycja na żarówkę tego typu to 6zł więc tak średnio bym powiedział. Tu mi kasy oddać nie chcieli, gwarancji też nie dorzucali na nowy paragon. Póki co biegnie jak biegła z pierwotnego paragonu mimo już 2 wymian w okresie 2 lat. Gdyby koszt był większy pewnie bym się upominał, a tak to w sumie trochę mi lotto.
  • Odpowiedz
  • 0
@nowywinternetach mam na myśli bardziej sytuację gdy kupujesz np 50 żarówek do całego domu i warsztatu. Jak wspomniałem z mojego punktu widzenia w kwestii jakości żarówki najważniejszy jest łatwy dostęp do gwarancji/wymiany. Jeśli masz sklep z żarówkami pod domem to problem z głowy, inaczej polecam jakiś większy market budowlany.
  • Odpowiedz
@Bratix: Jest pod domem więc okej. Po prostu myślałem, że jakość wykonania będzie lepsza żarówek droższych które potrafią kosztować 2x więcej. Przy zakupie hurtowym to ogromna różnica, a jak mają psuć się tak samo to sensu zero.
  • Odpowiedz