Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DonCNC: no ja tam nie wiem. Zastanów się co się stanie jak nagle wyparują wszyscy Arabowie. Nic. Nic się nie stanie bo oni niczego nie wnoszą do rozwoju prócz dewastacji. Szczęście mają bo topa płynie akurat u nich i tyle.
@DonCNC: zawsze mnie bawi gdy widzę jak wykopki twierdzą, że w ZEA kobiety nie mają praw XD

No ale dla wielu tutaj Emiraty i Arabia Saudyjska to to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A wystarczy trochę się zainteresować, poczytać (nie wykop) i podróżować.

Szczęście mają bo topa płynie akurat u nich i tyle.


@axxamith: Z tą ropą już tyle razy było wałkowane, że ZEA nie ma
Nic się nie stanie bo oni niczego nie wnoszą do rozwoju


@axxamith: Ci na dole mają program kosmiczny, inwestują w bankowość, branżę turystyczną, technologie, samochody elektryczne, są hubem na branży IT oraz ścigają do sobie najlepszych inżynierów oraz architektów z całego świata. Ci na górze wnoszą do światowego rozwoju tyle, że są tanią montowanią dla zachodnich firm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mabchir: zwracam uwagę, że to śmieszny obrazek z tagiem czarny humor, a nie rozprawka na temat Dubaju, czy szerzej świata arabskiego.

@Retsew: o jej

@zeek: nie nazywaj mnie w taki sam sposób w jaki mówi do ciebie twój ojciec, który jest tez bratem twojej matki przy okazji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wyindywidualizowanyentuzjasta: proszę cię. Nie mają swiloich to muszą ściągać z innych krajów. Bo mają ropę. Nic innego. Na ich szczęście mają trochę oleju też w głowie i wiedzą że muszą inwestować. A że nic nie mają to inwestycje idą w technologie. Ale dalej nie mają wlasnych inżynierów więc kupują. Co Arabowie dali światu w ostatnich latach? Albo 50 lat wcześniej? 100? Czy tylko w średniowieczu coś tam ruszyli?